Menu

FIFA 15 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was FIFA 15 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy FIFA 15. FIFA 15 to dwudziesta druga główna odsłona szalenie popularnej serii symulacji piłki nożnej od studia EA Sports. Mamy tu do czynienia z drugą grą z cyklu działającą na zaawansowanym silniku Ignite, stworzonym z myślą o konsolach ósmej generacji. Jak zwykle, twórcy wzbogacili produkcję o kolejne licencje i funkcje, a także wyeliminowali część błędów, które trapiły poprzedniczkę.
Pod tym linkiem znajdziesz grę Fifa 17 najtaniej w sieci, jedyne 139 zł!
spolszczenie do FIFA 15

FIFA 15 Spolszczenie

Druga z corocznych edycji popularnej serii piłkarskiej, prowadzonych z także dwóch dekad przez kanadyjskiego giganta a jego zespół EA Sports. Wraz spośród nią produkujemy tradycyjnie szeroki wachlarz trybów rozgrywki jedno- i wieloosobowej, włącznie z oryginalnym systemem „Zostań gwiazdą” i wracającym po zakończy trybem turniejowym. Druga odsłona jest lekko skuteczniejsza z osobistej poprzedniczki i sprawia ze sobą wysoki wachlarz zmian, takich jak dopasowane AI, drugie możliwości taktyczne albo te metoda tworzenia codziennych elementów gry. Jako, że FIFA 15 więc podstawowa edycja serii, wykorzystująca pełnię możliwości konsol następnej generacji oraz fachowego silnika Ignite, najbardziej wyraźne są naprawy w istot oprawy. Oprócz nich dają się przebudowane modele piłkarzy, wiernie oddające opinie i płcie swych naturalnych odpowiedników. Zawodnicy mówią i dynamicznie na zagadnienia na boisku, komentując decyzje sędziów czy godząc się w duże okazje i przepychanki.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać FIFA 15 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć FIFA 15 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry FIFA 15

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz FIFA 15 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji FIFA 15 Spolszczenie

FIFA 15 spolszczenie chomikuj

FIFA 15 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: FIFA 15
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

2 comments

  1. Sztosik napisał(a):

    wielkie dzieki

  2. loxi napisał(a):

    Pobralem to spolszczenie i napisze jak dziala

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany