Menu

Mortal Kombat X Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Mortal Kombat X Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Mortal Kombat X. Mortal Kombat X to kolejna odsłona kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk. Mamy tu do czynienia z trzecią, wliczając Injustice: Gods Among Us, grą od studia NetherRealm, które było autorem udanej reaktywacji omawianego cyklu w 2011 roku. Główne innowacje względem poprzedniczki to rozbicie znanych postaci na różniące się między sobą warianty, wprowadzenie niedostępnych wcześniej zawodników i trybów zabawy, rozbudowanie funkcji sieciowych oraz udoskonalenie oprawy graficznej.
spolszczenie do Mortal Kombat X

Mortal Kombat X Spolszczenie

Kontynuacja sprzedanej w 2011 r. bijatyki studia NetherRealm, która po latach przerwy przywróciła palmę pierwszeństwa kultowej serii Mortal Kombat, wywołanej w 1992 r. przez zespół Midway/Acclaim. Do znanej sile oddano ponownie pokaźny zestaw wojowników – także tychże słynnych z wcześniejszych faz cyklu, kiedy również razem odmiennych. I wszystek spośród nich żyje w paru rodzajach, dzielących się strategią oraz rodzajem gry. Pojedynki ruszamy na pokazanych w szansie 2,5D arenach, wypełnionych interaktywnymi elementami, jakie umiemy użyć podczas wyprawy. Nie zawiodło oczywiście efektownych ciosów indywidualnych i niezwykłych wykończeń walk, tzw. fatalities. Osią konkurencji jest zwiększony system fabularny, którego część porusza się 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniczce. Ojcowie nie zapomnieli natomiast o wszystkiej palecie polskich i sieciowych trybów wieloosobowych, w jakich gracze konkurują ze sobą w konstrukcjach globalnej rywalizacji o wyższość.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mortal Kombat X Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Mortal Kombat X Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Mortal Kombat X

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Mortal Kombat X Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Mortal Kombat X Spolszczenie

Mortal Kombat X spolszczenie

Mortal Kombat X Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Mortal Kombat X
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany