Menu

Need for Speed Rivals Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Need for Speed Rivals Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Need for Speed Rivals. Need for Speed Rivals ponownie pozwala graczom wcielić się w nielegalnych uczestników wyścigów lub policjantów, których zadaniem jest łapanie łamiących przepisy drogowe kierowców. Gra wykorzystuje silnik Frostbite 3 i oferuje zupełnie otwarty świat.
spolszczenie do Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals Spolszczenie

Zręcznościowe wyścigi samochodowe, będące inną wersją popularnej serii Need for Speed. Dewelopingiem tytułu podporządkowało się szwedzko-brytyjskie studio Ghost Games (wcześniej popularne jak EA Gothenburg), wspierane przez starych pracowników Criterion Games. Gracze mogą zintegrować się w funkcje kierowców, będących w czarnych wyścigach ulicami wirtualnej metropolii lub policjantów, czyhających na piratów drogowych. Wraz z wzrostami w rozgrywce pojawia się drogę zakładania kolejnych okazów pojazdów i używania z praktycznych technologii. Zintegrowany system All Drive idzie na obszerne przechodzenie pomiędzy rozrywką w zwyczaju jedno- i wieloosobowym. Z ściany technicznej Need for Speed Rivals opiera na drogach zaawansowanego technologicznie silnika Frostbite 3, wykorzystanego m.in. w Battlefield 4.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Need for Speed Rivals Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Need for Speed Rivals Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Need for Speed Rivals

Screeny aplikacji Need for Speed Rivals Spolszczenie

Need for Speed Rivals spolszczenie

Need for Speed Rivals Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Need for Speed Rivals
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany