Menu

Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie

Przedstawiamy Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie. Kolejna odsłona popularnej sportowej serii firmy Konami, w której otrzymujemy możliwość pokierowania drużynami piłkarskimi z całego świata. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole ósmej generacji. Twórcy przygotowali różne tryby single oraz multiplayer.
spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2015

Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie

Druga z corocznych edycji popularnej serii sportowej, wynoszącej z lat pierwszą opcję dla zabaw piłkarskich studia EA Sports. Za stworzeniem każdych ilości gry jest japoński gigant medialny, firma Konami. W oryginalnej edycji gry otrzymujemy tradycyjnie możliwość pokierowania czołowymi drużynami piłkarskimi z wszystkiego globu oraz przeprowadzenia ich do przypadków w następnych zawodach, zacząwszy od gier ligowych, poprzez puchary, na zawodach skończywszy. W gorącej edycji atrakcje w pole dotychczasowego Master League Online pojawia się tryb myClub, będący reakcję na szkolony przez konkurencyjną serię FIFA tryb Ultimate Team. Przyjemność w stylu jednoosobowym uzupełnia tradycyjny zestaw trybów sieciowych, zezwalających na konkurencję z graczami z wszelkiego globu. Dzięki opcjom konsol ósmej generacji zasadniczej poprawie uległa nie tylko fizyka i odzież graficzna gry, jednak też algorytmy sztucznej inteligencji zawodników i utrwalenia widowni.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Pro Evolution Soccer 2015

Oto wyniki skanowania Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie

Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie pobierz

Pro Evolution Soccer 2015 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Pro Evolution Soccer 2015
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany