Menu

Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Sebastien Loeb Rally EVO.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie.exe.
spolszczenie do Sebastien Loeb Rally EVO

Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie

Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie „Sebastien Loeb Rally EVO” obiecuje graczom największą stajnię aut ze wszystkich dostępnych na rynku gier typu Rally. Obiecuje także trafnie odtworzone trasy i ogólną zawartość wszystkiego o dwa razy większą niż u konkurencji. Sytuacja jest ciężka, bo pamięć wśród graczy o „WRC 5” wciąż jest świeża, a za parę miesięcy powróci legendarna seria „DIRT” wydawana przez Codemasters. Można sobie zadać pytanie czy „Sebastian Loeb Rally EVO” jest faktycznie o tyle do przodu, że wyprzedzi konkurencję? Tryb kariery ze stuprocentową wręcz dokładnością odwzorowuje ten, jaki możemy zaobserwować w wydawanym przez Milestone „RIDE’.
Zaczynasz jako nowicjusz na 401 miejscu w rankingu i wspinasz się po liście, zbierając punkty reputacji. A tę dostajesz zależnie od tego, jak radzisz sobie na różnego rodzaju eventach. Im wyższe pozycje zajmujesz w wyścigach, tym więcej punktów za reputację dostajesz. Na nasze nieszczęście, ilość punktów u konkurencji pozostaje statyczna, niezależnie od tego, jak poradzi sobie w danym evencie, wspinanie się po poziomach punktowych daje więc raczej wrażenie swojego rodzaju pustki. Pytanie nie brzmi więc czy uda ci się dojść na szczyt listy, tylko ile to zajmie. Odpowiedź na to pytanie brzmi: ponad 30 godzin. I nawet wtedy pozostaną ci dodatkowe wyścigi i eventy, w których będziesz mógł brać udział długo po tym, jak zająłeś pierwsze miejsce na liście. Na całe szczęście, szeroki wybór różnych typów eventów i spora w ramach rozsądku ilość samochodów rajdowych z pięciu dekad, pomagają uczynić tryb kariery bardziej interesującym. Osiem głównych kategorii dzieli zestaw samochodów z gry na kategorie wieku, fabryki i typu. Na większość eventów składają się wyścigi: od krótkich, po takich ośmioetapowych, mogących zająć aż godzinę twojego czasu. Możliwy jest zarówno tryb ścigania się z czasem, jak i z innymi samochodami. Najciekawsze są jednak wyścigi poza trybem kariery – musisz tu odtworzyć 27 osiągnięć samego rajdowca, a każde z nich poprzedzone jest krótkim wywiadem ze sportowcem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to ciekawa gra, której naprawdę warto poświęcić swój czas. Zainteresowała cię? Pobierz ją oraz spolszczenie z portalu chomikuj.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Sebastien Loeb Rally EVO.

Oto wyniki skanowania Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie

Sebastien Loeb Rally EVO spolszczenie

Sebastien Loeb Rally EVO Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Sebastien Loeb Rally EVO
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany