Menu

WRC 5 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego WRC 5 Spolszczenie. Piąta odsłona serii rajdowych gier wyścigowych od firmy Bigben Interactive, a zarazem pierwsza powstała z myślą o platformach sprzętowych ósmej generacji i stworzona przez studio Kylotonn Games (zamiast Milestone). WRC 5 oferuje licencjonowane samochody i trasy, pokrywające się z sezonem 2015 Rajdowych Mistrzostw Świata.
spolszczenie do WRC 5

WRC 5 Spolszczenie

Piąta edycja wywołanej w 2010 roku serii wyścigowej poświęconej klasycznym rajdom samochodowym. Pomimo iż jej zaprojektowanie powierzono całkowicie odmiennej grupie studia Kylotonn Games (danego za sytuacją takich sztuk jak Bet on Soldier czy Hunter’s Trophy), sama mechanika gry nie przeobraziła się znacząco. Zabawa zbiera się wówczas na zaliczaniu kolejnych okresów rajdowej kariery poprzez towarzystwo w konkursach nowych odmian (m.in. WRC, WRC 2 czy WRC Junior). Tytuł ma tak oficjalną licencję Rajdowych Mistrzostw Świata, no to wśród dostępnych załóg zobaczymy prawdziwe teamy, kierowców także ich pilotów, na czele z swoją ekipą Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na sprawy gry twórcy stworzyli nowy, bardziej realny model drogi oraz wyraźnie odwzorowali trasy rajdowe z 14 innych regionów świata. WRC 5 stanowi wczesną edycją serii tworzoną pod kątem budów nowej generacji, co oddało się m.in. na otwartą poprawę oprawy graficznej i zmienne warunki pogodowe.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać WRC 5 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć WRC 5 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry WRC 5

Oto wyniki skanowania WRC 5 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji WRC 5 Spolszczenie
WRC 5 spolszczenie

WRC 5 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: WRC 5
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany