Menu

Act of Aggression Spolszczenie

Przedstawiamy Act of Aggression Spolszczenie. Strategia czasu rzeczywistego stworzona w studiu Eugen Systems (m.in. Act of War, R.U.S.E., seria Wargame). Gra zabiera nas w niedaleką przyszłość, w której walczą ze sobą amerykańska armia, prywatna organizacja paramilitarna oraz tajny oddział specjalny powołany przez ONZ. Act of Aggression opiera się na tradycyjnych zasadach gatunku RTS – podstawą rozgrywki jest rozbudowa bazy, gromadzenie surowców oraz tworzenie armii, która pozwoli odnieść zwycięstwo nad wrogiem.
spolszczenie do Act of Aggression

Act of Aggression Spolszczenie

Strategia czasu teraźniejszego, będąca wewnętrznym spadkobiercą przekazanej w 2005 roku gry Act of War. Zbytnio jej stanięcie odpowiada francuskie studio Eugen Systems, znane też z takich pracy, jak R.U.S.E. czy seria Wargame. Akcja gry przesuwa się w krótkiej przyszłości, a gracz przejmuje opiekę nad tajną jednostką specjalną, stworzoną przez ONZ celem zakulisowego zwalczania ryzyk dla lokalu na świecie. Mechanika rozgrywki legitymuje się na popularnych zasadach gatunku: przed rzuceniem na konkurencyjna składamy się na rozbudowie podstawy i zyskaniu odpowiedniej liczby armii, dbając również o wstęp do jakichkolwiek niezbędnych zasobów. Jako że pytania zajmują pole w perspektyw, do decyzji graczy oddano całkiem spory arsenał futurystycznego sprzętu bojowego, w stron jednostek naziemnych i biegających. Prócz rozbudowanej kampanii jednoosobowej, w walce nie zabrakło również pełnoprawnego trybu multiplayer.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Act of Aggression Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Act of Aggression Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Act of Aggression.

Oto wyniki skanowania Act of Aggression Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Act of Aggression Spolszczenie

Act of Aggression spolszczenie

Act of Aggression Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Act of Aggression
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany