Menu

Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie

Odświeżona reedycja popularnego RTS-a Age of Empires II: The Age of the Kings oraz rozszerzenia Age of Empires II: The Conquerors. Gra pozwala raz jeszcze rozegrać kampanie historyczne znane z pierwowzoru i poprowadzić do zwycięstwa wybraną średniowieczną cywilizację.Tytuł oferuje grywalność oryginału w poprawionej oprawie wizualnej.

spolszczenie do Age of Empires 2 HD Edition

Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Age of Empires 2 HD Edition.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

 

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Age of Empires 2 HD Edition

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Age of Empires 2 HD Edition

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Age of Empires 2 HD Edition Spolszczenie

Age of Empires 2 HD Edition spolszczenie

Age of Empires 2 HD Edition spolszczenie pobierz

Age of Empires 2 HD Edition spolszczenie chomikuj

Age of Empires 2 HD Edition spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAge of Empires 2 HD Edition Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Age of Empires 2 HD Edition
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Joobs napisał(a):

    Pobralem to spolszczenie i napisze jak dziala

Dodaj komentarz