Menu

Age of Empires 2 Spolszczenie

Age of Empires 2 Odświeżona wersja popularnej strategii czasu rzeczywistego Age of Empires II: The Age of the Kings oraz rozszerzenia. Reedycja przygotowana została przez studio Hidden Path Entertainment we współpracy z firmą Microsoft Game Studios. W porównaniu z oryginałem z 1999 roku, zmiany wprowadzone w Age of Empires II: HD Edition objęły przede wszystkim oprawę wizualną, która została zremasterowana do standardu HD (High Definition). Deweloperzy pozostali natomiast wierni klasycznej mechanice rozgrywki – gracze mają okazję wcielić się w role przywódców 18 historycznych nacji i pokierować ich rozwojem na przestrzeni wieków. Zwycięstwo osiągnąć można na wiele sposób, w tym poprzez podbój militarny, dyplomację oraz ekspansję gospodarczą.

spolszczenie do Age of Empires 2

Age of Empires 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Age of Empires 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Age of Empires 2.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Age of Empires 2 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Age of Empires 2 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Age of Empires 2

Oto wyniki skanowania Age of Empires 2.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Age of Empires 2

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Age of Empires 2 Spolszczenie chomikuj

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Age of Empires 2 Spolszczenie

Age of Empires 2 Spolszczenie

Age of Empires 2 Spolszczenie chomikuj

Age of Empires 2 Spolszczenie napisy

spolszczenie do Age of Empires 2

spolszczenie downloadAge of Empires 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Age of Empires 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. kriss napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!!

Dodaj komentarz