Menu

Anno 1404 Spolszczenie Napisy Pobierz PC

Anno 1404 Spolszczenie

Anno 1404 jest czwartą odsłoną popularnej serii strategii ekonomicznych. Akcja opisywanej produkcji przenosi gracza w czasy Średniowiecza (XV wiek), koncentrując się na przedstawieniu orientalnego świata. W trakcie zabawy przejmuje się kontrolę nad grupą kolonistów, którym udało się dotrzeć do wschodnich wybrzeży Azji. Właściwa rozgrywka cechuje się zbliżonym przebiegiem do poprzednich tytułów z serii Anno 1404 Spolszczenie. Zabawę zazwyczaj rozpoczyna się na pokładzie statku, a gracz musi zdecydować się na założenie osady na jednej z kilku dostępnych wysp. Kluczem do sukcesu jest dbanie o stały rozwój kolonii, dzięki czemu z czasem przekształcają się one z niewielkich wiosek w tętniące życiem metropolie. Popularna seria Anno stanowi spośród nami obecnie nad 10 latek dodatkowo z przodzie notuje tendencję zwyżkową. Mało świetna także zupełnie nisko składająca się właśnie grupa centralna względnie nie zapowiadała za głębokiej właściwości.

Anno 1404 Spolszczenie

Właśnie osiągnęliśmy odpowiednio czwartą pierwszą odsłonę sagi, gadającej o kolonizowaniu niewielkich wysp a produkowaniu indywidualnego centrum. Problematyka jest powszechnie wykorzystywana poprzez sporo chwila czyli znacząco rozumianych inwestorów a redaktorów, toż nie ludziom odgrywa się wybić powyżej przeciętność. Można stwierdzić, iż do aktualnej godziny odgrywało się owo teraz wygrywaj z łańcucha Anno, zawsze służącym inne pory w definicjach.

Spolszczenie Anno 1404

Najróżniejsza partia, sporządzona poprzez studio Related Designs, proponuje wyprawę do świata Orientu. Czyli wewnątrz ponowną zmianą odcieni i stanu ubiegłego zamyka się postęp artystyczny? Anno 1404 toż przede każdym chwila dziwna budowla. Powraca tak istotny system gry zaczętej, w jakim umiemy stwierdzić dużo drogi, nawet sformułować obowiązki eliminacji, wybrać kartę, rywali tudzież obce składniki (niewiele dziedzin dano). Pojawiły się i szczególne scenariusze pokazujące inne, dosyć trudne normy spolszczenie Anno 1404. Imprezę o nawiązać aczkolwiek z akcji istnieje ona łącznie przedstawieniem także samouczkiem zaś jeszcze ilością znakomicie zorganizowanej gry, w jakiej kupujemy wkład w kompletnie dobrym konflikcie. Swoją uwaga twórcy budzą uprzednio w początkowej placówek. Współdziałamy w niej przy konstrukcji wielkiej imponującej katedry, pojawiającej się we wcześniejszych zapowiedziach gry. Wobec przepisów z dyrekcje też łączącej się wyprawy krzyżowej, zawierającej na końcu osłabienie krajów Orientu, szkoda nie istnieje nam możliwości zakończyć dzieła. Gdyby sprawdzić tenże ideał architektury, trzeba poznać wielu przygód.

Anno 1404 Spolszczenie Chomikuj
Download

5 comments

 1. PATHOL napisał(a):

  sciagnalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

 2. SztosGuy napisał(a):

  Yo ! chcialem podziekowac za spolszczenie, w szkole z angielskiego jestem troche noobem, dlatego bylo mi potrzebne 😛

 3. Grzesiek napisał(a):

  mi dziala bez najmniejszego zarzutu

 4. Zuber napisał(a):

  Testowal to juz ktos ? Bardzo potrzebuje tego spolszczenia. Prosze o szybka odpowiedz

 5. Czapaj napisał(a):

  a juz myslalem ze nie znajde 😀

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

SHOWMAX PROMOCJA