Menu

Anno 2205 Spolszczenie

Przedstawiamy Anno 2205 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Anno 2205. Szósta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, którego pracę osadzono początkowo w średniowieczu, by w efekcie przenieść graczy w dość futurystyczne realia. Produkcją tytułu zainteresowało się tym zupełnie dane z serii The Settlers studio Blue Byte Software, które współpracowało już przy produkcji poprzedniej odsłony cyklu. W grze wcielamy się w zarządcę ogromnej metropolii przyszłości, i swym zamierzeniem stanowi spowodować ją do rozwoju, który da nam wycieczka w świat.
spolszczenie do Anno 2205

Anno 2205 Spolszczenie


Szósta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, którego część osadzono najpierw w średniowieczu (1404-1701), aby w spokoju przenieść graczy w zupełnie futurystyczne realia (Anno 2070). Produkcją tytułu zdobyło się znajome z linii The Settlers studio Blue Byte Software, które współpracowało już przy prac poprzednich edycji cyklu. W Anno 2205 realizujemy się w zarządcę ogromnej metropolii przyszłości, i swym zagadnieniem jest uwzględnić ją do rozwoju, który zapewni nam drogę w świat. Akcja gry leje się najpierw na Gospodarce, aby w dalszej perspektywie rozgrywki przenieść się na strefę księżyca, gdzie zakładamy kolonię wykorzystującą się przeznaczeniem i wytwarzaniem surowców. Mimo futurystycznych realiów, mechanika zabawy pozostała wierna sprawdzonym schematom serii. W kursu rozgrywki wznosimy szereg zróżnicowanych bloków mieszkalnych oraz gospodarczych, i jakakolwiek z struktur prowadzi się samodzielnie, choć deweloperzy umożliwili także ręczne ulepszanie konstrukcji.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Anno 2205 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Anno 2205 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Anno 2205.

Oto wyniki skanowania Anno 2205 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Anno 2205 Spolszczenie

Anno 2205 spolszczenie

Anno 2205 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Anno 2205
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany