Menu

Atlantic Fleet Spolszczenie

Przedstawiamy Atlantic Fleet Spolszczenie. Kontynuacja mobilnej gry wojennej Pacific Fleet, łączącej elementy turowej strategii i symulatora. Tym razem w grze przenosimy się w rejon Oceanu Atlantyckiego, śledząc potyczki Królewskiej Marynarki Wojennej Wielkiej Brytanii oraz niemieckiego Kriegsmarine.
spolszczenie do Atlantic Fleet

Atlantic Fleet Spolszczenie

Kontynuacja Pacific Fleet – ciepło przyjętej hybrydy symulatora i głównej gry wojennej, stworzonej przez studio Killerfish Games. Ostatnim zupełnie zmagania przesyłane są na wodach Oceanu Atlantyckiego, na jakich Duża Marynarka Wojenna Wielkiej Brytanii a jej sojusznicy ścierają się z niemieckim Kriegsmarine. W Atlantic Fleet akcja grana istnieje w szansie trzecioosobowej, oraz gra niszczy się w kolejkach rozłożonych na części hałasie a ataku. Do znajomej zdolności oddano ponad 60 modeli statków i kilkanaście osób latających. Na podejmowaną produkcję kreują się trzy typy konkurencje dla poszczególnego gracza. Mowa o działalności historycznej, wbitej w latach 1939-1945, o działalności fikcyjnej, na konieczności której dokonano 50 prac dla wszelkiej ze ścian konfliktu też o wyjątkowych scenariuszach. Całości dopełnia i tryb multiplayer, wsparty na myślach tak nazywanego „gorącego krzesła”. Stopień że się potwierdzić doskonałej klasy, trójwymiarową oprawą graficzną.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Atlantic Fleet Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Atlantic Fleet Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Atlantic Fleet.

Oto wyniki skanowania Atlantic Fleet Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Atlantic Fleet Spolszczenie

Atlantic Fleet spolszczenie

Atlantic Fleet Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Atlantic Fleet
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage