Menu

Blitzkrieg 3 Spolszczenie

„Blitzkrieg 3” to gra na komputery PC, która wypuszczona została przez studio Nival. Jest to trzecia i absolutnie pełnoprawna odsłona wojennej strategii czasu rzeczywistego, noszącej nazwę Blitzkrieg. Dwie pierwsze części pojawiły się na rynku już bardzo dawno temu, bo w latach 2003 – 2005. Za produkcję tej części odpowiada to samo rosyjskie studio, które wypuściło na rynek oryginał. Jest to to samo studio, które odpowiada z takie legendarne tytuły, jak „Heroes of Might and Magic V”, „King’s bounty legions”, „Silent Storm”, a także za takie serie, jak „Rage of Mages” i „Etherlords”. Pierwotnię grę tę miano wydać w formie free to play, jednakże ostatecznie udostępniono ją w klasycznym modelu, który nie bazuje na mikropłatnościach, co w pozytywny sposób wpłynęło na wygodę rozgrywki.

spolszczenie do Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3 Spolszczenie

Tak samo, jak w dwóch poprzednich częściach serii, gra toczy się w realach drugiej wojny światowej. Jeżeli więc wybieramy historyczną kampanię dla jednego gracza, mamy okazję prześledzić wydarzenia z lat 1939 – 1945, zaczynając od ataku Niemiec na Polskę aż do zdobycia Berlina przez wojska radzieckie. W trakcie rozgrywki możemy wybierać, którą stroną pragniemy grać. Do wyboru mamy państwa osi, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich oraz zachodnich aliantów. W tej odsłonie gry kampania jednoosobowa jest tylko dodatkiem do tego, co stanowi właściwą esencję gry, czyli w tym wypadku gry przeznaczonej na wiele osób. Zmianie ulega także mechanika gry, która w tej edycji wykorzystuje rozwiązania, jakie wykorzystywane są w sławnych strategiach przeglądarkowych. Na początku rozgrywki każdy dostaje własną bazę, którą stopniowo rozwija i ulepsza. Chodzi o to, aby zbudować taką bazę, która będzie posiadała największy potencjał, jeżeli chodzi zarówno o ofensywę, jak i o defensywę. Zadaniem gry jest symulowanie rzeczywistej linii frontu, co sprawia, że jest to wręcz idealna pozycja dla wszystkich fanów gatunku. Zdecydowanie warto jest zapoznać się z tym tytułem, jeżeli przepada się za takimi grami.

Przedstawiamy dla Was Blitzkrieg 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Blitzkrieg 3.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Blitzkrieg 3

Oto wyniki skanowania Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Blitzkrieg 3

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Blitzkrieg 3 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Blitzkrieg 3 Spolszczenie

Blitzkrieg 3 spolszczenie

Blitzkrieg 3 spolszczenie chomikuj

Blitzkrieg 3 spolszczenie pobierz

Blitzkrieg 3 spolszczenie napisy

spolszczenie downloadBlitzkrieg 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Blitzkrieg 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz