Menu

Blitzkrieg 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Blitzkrieg 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Blitzkrieg 3.

spolszczenie do Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3 Spolszczenie

„Blitzkrieg 3” to gra na komputery PC, która wypuszczona została przez studio Nival. Jest to trzecia i absolutnie pełnoprawna odsłona wojennej strategii czasu rzeczywistego, noszącej nazwę Blitzkrieg. Dwie pierwsze części pojawiły się na rynku już bardzo dawno temu, bo w latach 2003 – 2005. Za produkcję tej części odpowiada to samo rosyjskie studio, które wypuściło na rynek oryginał. Jest to to samo studio, które odpowiada z takie legendarne tytuły, jak „Heroes of Might and Magic V”, „King’s bounty legions”, „Silent Storm”, a także za takie serie, jak „Rage of Mages” i „Etherlords”. Pierwotnię grę tę miano wydać w formie free to play, jednakże ostatecznie udostępniono ją w klasycznym modelu, który nie bazuje na mikropłatnościach, co w pozytywny sposób wpłynęło na wygodę rozgrywki.
Tak samo, jak w dwóch poprzednich częściach serii, gra toczy się w realach drugiej wojny światowej. Jeżeli więc wybieramy historyczną kampanię dla jednego gracza, mamy okazję prześledzić wydarzenia z lat 1939 – 1945, zaczynając od ataku Niemiec na Polskę aż do zdobycia Berlina przez wojska radzieckie. W trakcie rozgrywki możemy wybierać, którą stroną pragniemy grać. Do wyboru mamy państwa osi, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich oraz zachodnich aliantów. W tej odsłonie gry kampania jednoosobowa jest tylko dodatkiem do tego, co stanowi właściwą esencję gry, czyli w tym wypadku gry przeznaczonej na wiele osób. Zmianie ulega także mechanika gry, która w tej edycji wykorzystuje rozwiązania, jakie wykorzystywane są w sławnych strategiach przeglądarkowych. Na początku rozgrywki każdy dostaje własną bazę, którą stopniowo rozwija i ulepsza. Chodzi o to, aby zbudować taką bazę, która będzie posiadała największy potencjał, jeżeli chodzi zarówno o ofensywę, jak i o defensywę. Zadaniem gry jest symulowanie rzeczywistej linii frontu, co sprawia, że jest to wręcz idealna pozycja dla wszystkich fanów gatunku. Zdecydowanie warto jest zapoznać się z tym tytułem, jeżeli przepada się za takimi grami.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Blitzkrieg 3.

Oto wyniki skanowania Blitzkrieg 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Blitzkrieg 3 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Blitzkrieg 3 Spolszczenie

Blitzkrieg 3 spolszczenie

Blitzkrieg 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Blitzkrieg 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage