Menu

Braveland Pirate Spolszczenie

W Braveland Pirate gracz uzależnia się w Kapitana Jima, który osiąga na archipelag Wolnych Wysp z celem odnalezienia pradawnego skarbu. Chroni mu w owym dokładna załoga, zbierająca przeżycie i przedstawiana o nowoczesnych członków wespół z wzrostem sytuacji. W pogoni zbyt dużymi kosztownościami przeszkadzają Kapitanowi nie tylko inni piraci, biegający po okolicznych wodach, a same hordy nieumarłych i modne morskie potwory.

spolszczenie do Braveland Pirate

Braveland Pirate Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Braveland Pirate Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Braveland Pirate.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Braveland Pirate Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Braveland Pirate Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Braveland Pirate

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Braveland Pirate Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Braveland Pirate

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Braveland Pirate Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Braveland Pirate Spolszczenie
Braveland Pirate spolszczenie

Braveland Pirate spolszczenie pobierz

Braveland Pirate spolszczenie chomikuj

Braveland Pirate spolszczenie napisy

spolszczenie downloadBraveland Pirate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Braveland Pirate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz