Menu

Braveland Pirate Spolszczenie

Przedstawiamy Braveland Pirate Spolszczenie. W Braveland Pirate gracz uzależnia się w Kapitana Jima, który osiąga na archipelag Wolnych Wysp z celem odnalezienia pradawnego skarbu. Chroni mu w owym dokładna załoga, zbierająca przeżycie i przedstawiana o nowoczesnych członków wespół z wzrostem sytuacji. W pogoni zbyt dużymi kosztownościami przeszkadzają Kapitanowi nie tylko inni piraci, biegający po okolicznych wodach, a same hordy nieumarłych i modne morskie potwory.
spolszczenie do Braveland Pirate

Braveland Pirate Spolszczenie

Trzecia edycja popularnego cyklu strategii turowych z faktami RPG, utworzona przez pewne studio Tortuga Team. Ostatnim zgodnie gracze zabierają się w Kapitana Jima, w jakiego skórze traktują się odnalezienia starożytnego skarbu. Realizację zlecenia utrudnia jednak konieczność stawienia czoła innym piratom, i też potworom morskim i tłuszczom nieumarłych. Trzon gry jest fabularna kampania, w jakiej zwracamy się eksploracją, wykonywaniem różnych zadań kluczowych i funkcji pobocznych, werbunkiem innych członków drużyny i wojną z napotkanymi przeciwnikami. W zestawieniu z starymi akcjami serii, Braveland Pirate wprowadza konkretną przemianę w technice – główny bohater ma bowiem swój start w starciach, docierając do posiadających zróżnicowanym sposobem oraz kwalifikacjami towarzyszy. Warto wspomnieć, że wachlarz dostępnych zdolności bojowych uzupełnia się w przebiegu rozgrywki, a potyczki podejmują się również na kontynencie, kiedy natomiast na czerwonemu. Zmiana miejsca operacji nie wpłynęła na estetykę oprawy graficznej – ta stale utrzymana stanowi w pięknej dla oka, kreskówkowej konwencji.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Braveland Pirate Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Braveland Pirate Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Braveland Pirate.

Oto wyniki skanowania Braveland Pirate Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Braveland Pirate Spolszczenie
Braveland Pirate spolszczenie

Braveland Pirate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Braveland Pirate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage