Menu

Cities Skylines Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Cities Skylines Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Cities Skylines. Gra strategiczno-ekonomiczna od twórców serii Cities in Motion. Zadaniem gracza jest wybudowanie wymarzonego miasta, zamieszkanego przez wirtualnych obywateli. By tego dokonać, należy stawiać rożne rodzaje budynków, ustalać podatki, nawiązywać partnerstwa handlowe z innymi metropoliami itd.
spolszczenie do Cities Skylines

Cities Skylines Spolszczenie

Przystająca do taniego modelu city builderów strategia ekonomiczna, za jakiej stanięcie odpowiada fińskie studio Colossal Order – twórcy cyklu Cities In Motion. Wyświetla stanowi specyficzną sumą na znane SimCity studia Maxis dodatkowo w oddzieleniu z ostatnich produkcji Finów, nie otacza się tylko do przewozu publicznego, pozwalając stworzyć z przyczyn prężnie działające wirtualne miasto. Rozgrywka wydostaje się na kartach o sile 36 km kwadratowych, na jakich, wznosząc inne bloki oraz kojarząc je budową dróg, organizujemy własną swoją dobrą stolicę i chronimy się o zadowolenie jej ludzi. Charakterystycznym składnikiem walki jest przejaw finansowy: podczas gry zabiegamy o dochód miasta, pozyskując kapitały z podatków oraz podnosimy kontakty handlowe z pobliskimi metropoliami. Pamiętamy zarówno o przebieg komunikacji publicznej, dzięki jakiej swoi obywatele mogą lekko się przemieszczać. Produkcja oferuje szerokiej wartości, trójwymiarową oprawę graficzną i szerokie poparcie dla modderów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Cities Skylines Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Cities Skylines Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Cities Skylines

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cities Skylines Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Cities Skylines Spolszczenie

Cities Skylines Spolszczenie pobierz

Cities Skylines Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Cities Skylines
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany