Menu

Cities Skylines Spolszczenie

Gra strategiczno-ekonomiczna od twórców serii Cities in Motion. Zadaniem gracza jest wybudowanie wymarzonego miasta, zamieszkanego przez wirtualnych obywateli. By tego dokonać, należy stawiać rożne rodzaje budynków, ustalać podatki, nawiązywać partnerstwa handlowe z innymi metropoliami itd.

spolszczenie do Cities Skylines

Cities Skylines Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Cities Skylines Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Cities Skylines.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Cities Skylines Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Cities Skylines

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Cities Skylines Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Cities Skylines

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Cities Skylines Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Cities Skylines

Cities Skylines spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cities Skylines Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Cities Skylines screenyScreeny aplikacji Cities Skylines Spolszczenie

Cities Skylines Spolszczenie pobierz

Cities Skylines Spolszczenie chomikuj

Cities Skylines Spolszczenie download

Cities Skylines Spolszczenie napisy

spolszczenie downloadCities Skylines Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Cities Skylines
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Cities Skylines Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz