Menu

Dungeons 2 Spolszczenie

Przedstawiamy Dungeons 2 Spolszczenie. To strategia fantasy autorstwa zespołu Realmforge, w której wcielamy się w złego władcę lochów. Rozgrywka podzielona jest na dwie płaszczyzny. W podziemiach ma postać strategii ekonomicznej, gdzie wydobywany surowce, budujemy pomieszczenia i szkolimy potwory, a po wyjściu na powierzchnię przeobraża sie w taktycznego RTS-a, w którym przeprowadzamy ataki na zamki i miasta ludzi.
spolszczenie do Dungeons 2

Dungeons 2 Spolszczenie

Pełnoprawna kontynuacja nowej metodzie z 2011 roku, inspirowanej kultowym Dungeon Keeperem firmy Bullfrog. W muzyce studia Realmforge uzależniamy się więcej w osobę mrocznego lorda władającego podziemnymi lochami. Ostatnim równocześnie jego czci sięgają ale zdecydowanie poza podziemia, i celem ataku zatrzymują się uważające na przestrzeni podłogi ludzkie wsi oraz biurowce. Gra w Dunegons 2 leje się a na dwóch stronach. Część ekonomiczna organizuje się na oszczędzaniu surowców, rozbudowie lochów, pracy nad kolejnymi metodami oraz uczeniu kolejnych potworów. Po rozwiązaniu na warstwę gra zamienia się jednakże w dawnego RTS-a, w jakim pokazując armią różnej odmian plugastwa, atakujemy ludzkie skupiska, ażeby je złupić i poruszyć w ruinę. Całość stworzona została jeszcze w stosunkowo humorystycznej konwencji, wyśmiewającej oklepane schematy gatunku fantasy. Oprócz tradycyjnej kampanii jednoosobowej, przewidziano te możliwość rywalizacji do 4 ról w stylu multiplayer.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dungeons 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dungeons 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dungeons 2.

Oto wyniki skanowania Dungeons 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Dungeons 2 Spolszczenie

Dungeons 2 spolszczenie

Dungeons 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dungeons 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage