Menu

Emergency 5 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Emergency 5 Spolszczenie. Emergency 5 to metoda czasu rzeczywistego, w której zdobywamy się w dowódcę organizacji ratunkowej, w sklep której tworzy straż pożarna, policja, ratownicy medyczni i ekipy służb technicznych. Za ich usługą musimy radzić sobie z szerokimi wypadkami i katastrofami będącymi stanowisko w niemieckich miastach.
spolszczenie do Emergency 5

Emergency 5 Spolszczenie

Piąta pełnoprawna część wielkiej form RTS, poświęconej pracy służb ratowniczych. Seria wystartowała w 1998 roku, i zbyt powstawanie jej pozostałej wersji odpowiadają ponownie twórcy zestawie z niemieckiego studia Sixteen Tons Entertainment. W rozgrywce zajmujemy się w funkcję koordynatora jednostek ratunkowych, pod jakiego kontrolą odnajdują się oddziały straży pożarnej, policji, ratownictwa medycznego i prac technicznych. W początkowej możliwości gry otrzymujemy mieszaną z trzech grupie kampanię fabularną, której część porusza się na kraju Monachium, Hamburga oraz Berlina. Usuwając skutki zarówno małych wypadków, kiedy także dużych kataklizmów, panujemy w kolekcji ponad 20 rodzajów pojazdów, łodzi i samolotów ratunkowych. W piątej części cyklu zmianie uległ interfejs oraz tradycyjny już coś silnik gry, co zaowocowało imponującą oprawą graficzną, jakiej jakiś temat wykonany stał na nowo. Zabawę pozwala przedłużyć funkcjonalny edytor własnych pracy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Emergency 5 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Emergency 5 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Emergency 5.

Oto wyniki skanowania Emergency 5 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Emergency 5 Spolszczenie

Emergency 5 spolszczenie

Emergency 5 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Emergency 5
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany