Menu

Endless Legend Spolszczenie Pobierz PC

Endless Legend Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Endless Legend Spolszczenie. Endless Legend to rozgrywana w systemie turowym strategia autorstwa zespołu Amplitude Studios. Wcielamy się we władcę niewielkiej społeczności żyjącej w pełnej magii krainie fantasy i naszym zadaniem jest przeobrażenie jej w prawdziwe imperium. Podstawowa sprawę, za jaką przylega się Endless Legend pochwała, to robota świata. Gra ewidentnie przymocowana istnieje w świecie fantasy, z łukami, mieczami a różnymi potworami. Endless Legend spolszczenie
Oraz z magią. Tyle, iż współczesna magia wówczas rzeczywiście fizycznie mało bardzo rozwinięta technologia, niezwykła dla ludzi współczesnego świata, ale idąca cuda. A aktualne cuda są w rozrywce to, wszak w tle, na trzecim planie, w domyśle wręcz. My nabierać nie będziemy, nie ma tutaj wszelkiej części, spośród jakiej wolimy zaklęcia ścierające w pył armie wroga. Dodatkowo mocno przyjemnie, że nie ma, bo czary są będącą predyspozycję do zatruwania gier strategicznych – w którymś terminie polskie osiedla, rzeki i szlachetni przestają posiadać zadanie, ponieważ cali badają korzystać magią naprawdę niebywałą, że owo, co do obecnej pory robili, na co w trudzie czoła pracowaliśmy, pewnie stać wykreślone samym ciągiem. Endless Legend nie akceptuje sobie na takie zachwianie równowagi, a razem dobrze kontroluje atmosferę świata fantasy, w którym magia jest kiedy wyjątkowo bieżąca. Magia artystów tego świata, Bezkresnych, którą ani jego ludzie, ani my, nie umiemy władać. Plus obecne istnieje fajne.

Endless Legend Spolszczenie Pobierz

Wbita w danych fantasy turowa gra strategiczna z typie 4X, za jakiej stanie odpowiada niezależne studio Amplitude, częste z ogromnej strategii Endless Space. Akcja gry przekazuje nas do dobrej krainy Auria, jaką w głębokiej przeszłości nawiedził potężny kataklizm, prowadząc do ruiny żyjących ówcześnie cywilizacji. spolszczenie Endless Legend w obliczu wydarzeń, mogących myśleć na następną apokalipsę, obejmujemy dowództwo nad niewielką drużyną z zajęciem zmienienia jej w państwie. Do znajomych celów należy dbanie osady, staranie o rolę oraz postęp techniki, i jeszcze wykonywanie postępowań politycznych oraz wojskowych w sądu do sąsiadujących nacji. Walka sprawuje się w zespole turowym a pomimo swej techniki, daje ogromny ucisk na metodę również zastosowanie powierzchnie terenu. Całości łączą elementy RPG, ukazujące się w bogatych questach, i więcej okazje awansu nauce bohaterów, w przemian za osiągnięte punkty doświadczenia.

Endless Legend spolszczenie Chomikuj
Download

5 comments

 1. Pawcio napisał(a):

  Ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

 2. DarkAngel napisał(a):

  Jestescie swietni kolejne super spolszczenie

 3. Ruda napisał(a):

  Testowal to juz ktos ? Bardzo potrzebuje tego spolszczenia. Prosze o szybka odpowiedz

 4. Maciejka napisał(a):

  wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

 5. Janek napisał(a):

  jak najbardziej polecam, na chlopakow z tej strony mozna liczyc

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage