Menu

Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie

Przedstawiamy Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie. Piąty dodatek do uznanej gry strategicznej Europa Universalis IV od firmy Paradox Interactive. Po raz kolejny trafiamy do Ameryki w czasach wielkich odkryć geograficznych, by łupić bogactwa Nowego Świata jako Hiszpanie lub bronić się przed konkwistadorami jako Aztekowie. Rozszerzenie dodaje też narzędzia do dostosowywania nacji do własnych preferencji na początku gry.
spolszczenie do Europa Universalis 4 El Dorado

Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie

Piąte z rozszerzeń DLC, dokonanych na sprawy czwartej edycje popularnej serii strategicznej Europa Universalis. Jak przekonuje tytuł dodatku, jego historia przekazuje nas w klimaty konkwistadorów, ukazując jednak kolejne zdarzenia z dwóch dalekich perspektyw. Rozgrywka składa się tu bo na Ameryce Wewnętrznej i Gorącej przełomu XV i XVI wieku, gdzie męczyły się krwawe zmagania między przybyszami z Hiszpanii i europejskimi plemionami Azteków. W Europa Universalis IV: El Dorado możemy przedstawić się po obu stronach konfliktu. Jako Hiszpanie spróbujemy wzbogacić się w możliwie jako najprawdziwszym zbiorze, podbijając azteckie „złote miasta” również różne, niezbadane zakątki świata. Pracując po części Azteków musimy i zadbać o zabezpieczenie naszych ról, dokładając starań, aby Europejczycy zeszli spośród nich z wolnymi rękoma. Nieodłączną częścią suplemencie jest lekarstwo Nation Designer, dające nieznane wcześniej możliwości dopasowania swojej nacji do prywatnych preferencji.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Europa Universalis 4 El Dorado
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie

Europa Universalis 4 El Dorado spolszczenie pobierz

Europa Universalis 4 El Dorado Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Europa Universalis 4 El Dorado
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage