Menu

Europa Universalis 4 Spolszczenie

Europa Universalis IV jest czwartą odsłoną niezwykle popularnego cyklu gier strategicznych, rozwijanego przez firmę Paradox Interactive. Gracze mają okazję pokierować rozwojem jednej z ponad 250 nacji na przestrzeni 300 lat. Tytuł oferuje rozbudowane mechanizmy związane m.in. z zarządzaniem polityką wewnętrzną, dyplomacją, gospodarką i wojskowością, a jednocześnie bazuje na bogatym zbiorze informacji o historycznych postaciach, wydarzeniach i miejscach.
spolszczenie do Europa Universalis 4

Europa Universalis 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Europa Universalis 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Europa Universalis 4.
Dodatek Europa Universalis IV The Cossacks Pobierz na tej stronie już w polskiej wersji językowej.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Europa Universalis 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych aplików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Europa Universalis 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Europa Universalis 4

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Europa Universalis 4 Spolszczenie chomikuj

Hosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

Screeny aplikacji Europa Universalis 4 Spolszczenie

Europa Universalis 4 spolszczenie

Europa Universalis 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Europa Universalis 4
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

6 comments

 1. WastoLorde napisał(a):

  Bezpoblemowo mozna pobierac, instalacja prosta, kazdy na pewno sobie z nia poradzi

 2. czapaj napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!!

 3. Ancia napisał(a):

  bezpoblemowo mozna pobierac

 4. Noxmen napisał(a):

  Dziala,Goraco Polecam !!!!

 5. Nestor napisał(a):

  Tego szukalem, dzieki

 6. Averon napisał(a):

  5/5 ocena jak najbardziej zasluzona 🙂

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage