Menu

Game Dev Tycoon Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Game Dev Tycoon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Game Dev Tycoon. Game Dev Tycoon to gra strategiczna autorstwa zespołu Greenheart Games, która pozwala założyć wirtualne studio deweloperskie w latach 80-tych ubiegłego wieku, a następnie przeprowadzić je przez kolejne dekady rozwoju branży.
spolszczenie do Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon Spolszczenie

Prosta forma ekonomiczna, wypracowana przez pewne studio Greenheart Games. Akcja gry wprowadza się w latach 80-tych ubiegłego wieku, a gracze zdobywają się w dziecięcego fana gier wideo, jaki w garażu rodziców prowadzi nasze indywidualne studio deweloperskie, oraz swym poleceniem będzie przejście go w mocną korporację, biorącą się opracowywaniem oraz sztuką gier. Nasze wysiłki cięte będą wiadomo przez dostępny budżet, i wszelka przyszła produkcja oddana zostanie opinii ze okolicy użytkowników i prasy branżowej, co odda się na owoce jej sprzedaży. Wraz ze postępem stopnia skomplikowania innych pomysłów, musimy i wynajmować większe przedsiębiorstwa, przyjmować nowych inwestorów i zarządzać systematyczne badania nad innowacyjnymi technikami. Wykorzystuje w wesoły sposób przedstawia przemiany, które z terminem okresu wkraczały na zbycie gier wideo, i podczas gry obserwujemy m.in. rozwój grafiki 3D, narodziny zabezpieczeń antypirackich czy rozwój dystrybucji cyfrowej.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Game Dev Tycoon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Game Dev Tycoon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Game Dev Tycoon

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Game Dev Tycoon Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Game Dev Tycoon Spolszczenie

Game Dev Tycoon spolszczenie chomikuj

Game Dev Tycoon Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Game Dev Tycoon
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

3 comments

  1. Latynos napisał(a):

    sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

  2. Vegeta napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!

  3. Maciejka napisał(a):

    wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany