Menu

Game Dev Tycoon Spolszczenie

Game Dev Tycoon to gra strategiczna autorstwa zespołu Greenheart Games, która pozwala założyć wirtualne studio deweloperskie w latach 80-tych ubiegłego wieku, a następnie przeprowadzić je przez kolejne dekady rozwoju branży.

spolszczenie do Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Game Dev Tycoon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Game Dev Tycoon.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Game Dev Tycoon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Styx Master of Shadows

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Game Dev Tycoon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Game Dev Tycoon

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Styx Master of Shadows Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Game Dev Tycoon

Styx Master of Shadows spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Game Dev Tycoon Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Game Dev Tycoon screenyScreeny aplikacji Game Dev Tycoon Spolszczenie

Game Dev Tycoon spolszczenie chomikuj

Game Dev Tycoon spolszczenie pobierz

Game Dev Tycoon spolszczenie download

Game Dev Tycoon spolszczenie download

spolszczenie downloadGame Dev Tycoon Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Game Dev Tycoon
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Game Dev Tycoon Spolszczenie pobierz

3 comments

  1. Latynos napisał(a):

    sciagalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

  2. Vegeta napisał(a):

    Dziala,Goraco Polecam !!!!

  3. Maciejka napisał(a):

    wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

Dodaj komentarz