Menu

Grey Goo Spolszczenia

Przedstawiamy Grey Goo Spolszczenie. To opracowana przez zespół Petroglyph strategia, łącząca mechanizmy oldskulowych RTS-ów z nowoczesnym interfejsem użytkownika. Gracze wybierają jedną z trzech różnorodnych frakcji, a następnie gromadzą surowce, budują bazy, szkolą armie i dowodzą nimi w trakcie bitew.
spolszczenie do Grey Goo

Grey Goo Spolszczenie

Klasyczna forma czasu efektywnego w danych science-fiction, nawiązująca do lat 90-tych i świetnej ery RTS-ów. Za stworzenie gry odpowiada studio Petroglyph Games, narzucone przez autorów kultowego cyklu Command & Conquer zaś cierpiące na równym koncie m.in. strategię Star Wars: Empire at War. Akcja gry przesuwa się w odmiennej perspektyw na którejkolwiek spośród ziemskich kolonii o określi Ekosystem Dziewięć. Walkę o pieczę nad ziemią toczą trzy wrogie frakcje: ludzi, kosmicznych uchodźców z kategorii Beta oraz tytułowych nanobotów, określonych jak Goo. Którakolwiek ze postaci konfliktu ma rzecz prosta inne wartości, obiekty i metody. Rozgrywka składa w sobie mechanikę klasycznych tytułów gatunku RTS z nową ramą i uwspółcześnionym interfejsem. Zabawa przechowuje się na oszczędzaniu zasobów, rozbudowie podstawy także proszącej podejścia taktycznego walce. Jednocześnie twórcy zarzucili konieczność kontrolowania którejkolwiek z własnych osób, przechowując się na dysponowaniu w różnicy makro.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Grey Goo Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Grey Goo Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Grey Goo

Oto wyniki skanowania Grey Goo Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Grey Goo Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Grey Goo Spolszczenie

  Grey Goo spolszczenie pobierz

Grey Goo Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Grey Goo
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany