Menu

Hard West Spolszczenie

Przedstawiamy Hard West Spolszczenie. Hard West to turowa strategia taktyczna w realiach Dziwnego Zachodu (mieszającego klimat westernu z fantastyką), w której rozgrywka, ogólnie rzecz ujmując, łączy taktyczne aspekty gry Desperados z eksploracją rodem z Heroes of Might & Magic. Jest to pierwsze duże dzieło polskiego studia CreativeForge Games, gromadzącego ludzi pracujących przedtem chociażby przy Call of Juarez.
spolszczenie do Hard West

Hard West Spolszczenie

Nowa strategia turowa, której praca rozwija się w świecie łączącym elementy westernu i fantastyki. Za powstanie Hard West odpowiada nasze studio CreativeForge Games, mieszane z ojców liczących na prywatnym koncie prace przy takich hitach, jak Call of Juarez czy Dead Island. Akcja wylewa się w XIX wieku na Wolnym Zachodzie, gdzie toczoną bezprawiem krainę nawiedza szereg nadnaturalnych zjawisk. Mechanika zabawy przypomina cykl Heroes of Might & Magic i przesyła się do eksploracji rozległego świata, w szukaniu nowych zadań, tajemnic i skarbów. Najistotniejszym czynnikiem gry są jednak rozwijane w zespole turowym zerwania z uczestnikami, podczas jakich wszystka kula może pokazać się śmiertelną. W trakcie okazji możemy stosować z uwadze rozmaitych mikstur, lekarzy czy szamanów, oraz zabawę urozmaica wysoka suma wybiegów taktycznych, takich jak skorzystanie światła, elementów otoczenia, przekupstwa, i nawet podkręcania pocisków. W Hard West nie zabrakło też zwiększonego planu rozwoju bohaterów.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Hard West Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Hard West.

Oto wyniki skanowania Hard West Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Hard West Spolszczenie

Hard West spolszczenie

Hard West Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Hard West
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage