Menu

Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie

Przedstawiamy Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie. Sieciowa strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez debiutujące studio Blackbird Interactive, założone przez byłych pracowników studia Relic Entertainment odpowiedzialnych m.in. za kultową serię Homeworld.
spolszczenie do Homeworld Deserts of Kharak

Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie

Nowa edycja cyklu kosmicznych strategii czasu teraźniejszego, zaprojektowana przez debiutujące studio Blackbird Interactive, zdane w prawdziwej perspektywie z podstawowych twórców serii. Pod względem fabularnym Homeworld: Desert of Kharak stanowi prequel pierwszego Homeworlda, i praca gry wysuwa się na tytułowej planecie, będącej areną permanentnej rywalizacje o programy, przesyłanej przez mieszkające ją grupy. Kampania fabularna gry rzecze o przypadkach którejkolwiek spośród wycieczce, przekazanej do poznania tajemniczego obiektu, którego poznanie znaczyć że sygnał do wyjścia problemów Kharak. Na placu mechaniki wynosimy do postępowania z doskonałą formą RTS, jaka w przeciwieństwie do ostatnich edycji ciągu nie rusza się w powierzchni kosmicznej, natomiast na płaszczyzny ziemie. Również jako w oryginale, w rozgrywce zrezygnowano natomiast ze dużej bazy naziemnej, jakiej wartość spełnia mobilny krążownik lądowy Kapsi. W trakcie bitew główną kwestię odgrywa i ukształtowanie kraju także dodatkowe zdolności jednostek.
Początkowo gra tworzona była pod nazwą Hardware: Shipbreakers, lecz nawiązanie współpracy z obecnym właścicielem marki Homeworld, firmą Gearbox Software, zaowocowało zmianą tytułu i oficjalnym włączeniem gry do serii. Akcja produkcji toczy się na powierzchni nowo odkrytej planety, na której roi się od wraków statków obcych cywilizacji. Pod okiem bezwzględnej korporacji LMI przemierzamy pustynną powierzchnię planety, odkopując w celach zarobkowych wspomniane wraki. Jako że podobnych nam odkrywców jest wielu, w grze nietrudno o spory, które z reguły kończą się otwartym konfliktem. Podczas zabawy możemy skupić się na eksploracji i samotnie, bądź w kooperacji z przyjaciółmi, wykonywać kolejne misje i walczyć z komputerową AI. Integralną część gry stanowią jednak toczone między graczami pojedynki PvP.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Homeworld Deserts of Kharak.

Oto wyniki skanowania Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie

Homeworld Deserts of Kharak spolszczenie

Homeworld Deserts of Kharak Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Homeworld Deserts of Kharak
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany