Menu

Invisible Inc Spolszczenie

Przedstawiamy Invisible Inc Spolszczenie. To taktyczna turówka autorstwa zespołu Klei Entertainment. Obejmujemy dowództwo nad organizacją szpiegów i kierujemy nimi w trakcie licznych misji polegających najczęściej na włamywaniu się do pilnie strzeżonych obiektów oraz kradzieży ukrytych tam cennych danych.
spolszczenie do Invisible Inc

Invisible Inc Spolszczenie

.Taktyczna strategia turowa autorstwa studia Klei Entertainment – wielkiego spośród takich pracy, jak Mark of the Ninja, Don’t Starve oraz Shank. W partii zdobywamy się w dowódcę organizacji szpiegów, i polskim zleceniem jest włamywanie się do już strzeżonych położeń na Posadzki celem uzyskania poufnych danych wywiadowczych. Podczas gry kontrolujemy grupę agentów, starając się zrobić własny kamer oraz nie wzbudzając podejrzeń ochrony. Przenosi nas wtedy hakowanie systemów zabezpieczenia, manipulowanie kamerami monitoringu i mamienie tropów celem cichego przemknięcia za plecami przeciwników. Zajęcie się w dostępny konflikt z odpowiednio uzbrojonymi strażnikami nie wkracza w rachubę dodatkowo z prawdy mija się definitywną śmiercią członka zespołu. Odpada i możliwość „wychowania się” stanów na myśl, gdyż również ich organizm, kiedy oraz pozycja wrogów produkowane są losowo. Akcja gry przedstawiona pozostała w pozycji izometrycznej, oferując dużą detali grafikę 2D, przeprowadzoną w nieco komiksowej stylistyce.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Invisible Inc Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Invisible Inc Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Invisible Inc.

Oto wyniki skanowania Invisible Inc Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Invisible Inc Spolszczenie
Invisible Inc spolszczenie

Invisible Inc Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Invisible Inc
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany