Menu

Legends of Eisenwald Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Legends of Eisenwald Spolszczenie. Połączenie turowej strategii i gry RPG. Akcja toczy się w fikcyjnej wersji średniowiecza, gdzie wszystkie ówczesne wierzenia i legendy są prawdziwe. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu lokacji, zbieraniu skarbów i toczeniu bitew. Rozgrywkę wzbogaca rozbudowany system rozwoju jednostek.
spolszczenie do Legends of Eisenwald

Legends of Eisenwald Spolszczenie

Legends of Eisenwald to metoda turowa z składnikami cRPG. Gra przygotowana stała przez własne studio Aterdux Entertainment a waży uzupełnienie wpływów z wcześniejszego projektu białoruskiego dewelopera – Discord Times. Akcja Legends of Eisenwald osadzona przetrwała w świecie łączącym relacji i oryginalne realia epoki średniowiecza. Fabuła zamienia się natomiast wokół typowo ludzkich motywacji jak chciwość, żądza władzy czy pragnienie zemsty. Rozgrywka nastawiona jest najbardziej na poszukiwanie lokacji, zbieranie majątków i niszczenie bitew. Mechanika gry w Legends of Eisenwald została bardzo uproszczona, oraz wolny udział gracza zmniejsza się do taktycznego ustawienia szyku grupy i podkreślania priorytetów dla podległych jednostek. Otrzymywane w boju doświadczenie pozwala jednak awansować oddziały, uzupełniając ich nauk.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Legends of Eisenwald Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Legends of Eisenwald Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Legends of Eisenwald.

Oto wyniki skanowania Legends of Eisenwald Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Legends of Eisenwald Spolszczenie

Legends of Eisenwald spolszczenie

Legends of Eisenwald Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Legends of Eisenwald
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany