Menu

Mordheim City of the Damned Spolszczenie

Przedstawiamy Mordheim City of the Damned Spolszczenie. Trójwymiarowa taktyczna gra RPG, której akcja rozgrywa się w fantastycznym uniwersum Warhammera. Gracze kontrolują małą grupkę wojowników, należących do jednej z wielu frakcji, walczących o kontrolę nad rozległym miastem Mordheim
spolszczenie do Mordheim City of the Damned

Mordheim City of the Damned Spolszczenie

Osadzona w popularnym uniwersum Warhammera taktyczna gra RPG z turowym systemem walki, będąca debiutancką produkcją założonego przez weteranów branży kanadyjskiego studia Rogue Factor. Tytuł został stworzony na podstawie klasycznej gry bitewnej Mordheim, która, w przeciwieństwie do większości gier z tego uniwersum, nie skupiała się na bitwach dużych oddziałów, ale pojedynczych jednostek. Akcja gry toczy się na 500 lat przed wydarzeniami z głównej linii fabularnej Warhammera w tytułowym mieście Mordheim, które po upadku komety staje się areną rywalizacji wielu stronnictw i frakcji. Stając na czele jednego z nich, przemierzamy rozległe dzielnice metropolii, wykonując zróżnicowane misje fabularne i walcząc z napotykanymi przeciwnikami. Bitwy toczone są w systemie turowym na trójwymiarowych arenach o różnym ukształtowaniu terenu i położeniu budynków. Ciekawostkę stanowi fakt, że podczas potyczek nasi żołnierze mogą zostać trwale okaleczeni np. tracąc kończyny.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Mordheim City of the Damned Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Mordheim City of the Damned Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Mordheim City of the Damned[/stextbox
Oto wyniki skanowania Mordheim City of the Damned Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Mordheim City of the Damned Spolszczenie

Mordheim City of the Damned spolszczenie

Mordheim City of the Damned Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Mordheim City of the Damned
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany