Menu

Plague Inc Evolved Spolszczenie

Przedstawiamy Plague Inc Evolved Spolszczenie. To nietypowa gra strategiczna, stanowiąca pecetowy port znanego z urządzeń mobilnych Plague Inc autorstwa Ndemic Creations. Mamy tu do czynienia ze swoistą symulacją pandemii zabójczego wirusa – naszym zadaniem jest rozprzestrzenienie „plagi” na cały świat, pokonując wszelkie systemy obronne opracowywane przez ludzkość. Wersja komputerowa otrzymała szereg usprawnień w stosunku do oryginału, wliczając w to chociażby implementację trybu multiplayer.
spolszczenie do Plague Inc Evolved

Plague Inc Evolved Spolszczenie

Inna gra strategiczna, będąca swoistą symulację pandemii zabójczego wirusa. Praca posiada rozbudowany port popularnej aplikacji z akcesoriów przenośnych, oraz wewnątrz jej zaistnieje odpowiada niezależne brytyjskie studio Ndemic Creations. Swym zleceniem w atrakcji jest skonstruowanie śmiercionośnego wirusa i przygotowanie metod rozprzestrzenienia go na pełen glob. Swoje dzieła spotkają się dokładnie z prędkością służb, próbujących uniemożliwić nam rozwój zarazy. A musimy iść prosto oraz głęboko, kładąc na dzisiaj wszystkie systemy obronne, przygotowywane przez ludzkość. W sądzie do aparatu, znacznie poprawiono oprawę graficzną, działając takie składniki, jak bajki pokazujące zmagania gości z epidemią czy skany ludzkiego ciała, obrazujące mutacje robione przez wirusa. Wprowadzono i możliwość gry wieloosobowej, gdzie w zwyczaju kooperacji próbujemy rozwinąć pandemię wspólnymi siłami, a w systemie rywalizacji ścigamy się o aktualne, kto pierwszy zniszczy ludzką populację.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Plague Inc Evolved Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Plague Inc Evolved Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Plague Inc Evolved

Oto wyniki skanowania Plague Inc Evolved Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Plague Inc Evolved Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Plague Inc Evolved Spolszczenie

Plague Inc Evolved Spolszczenie pobierz

Plague Inc Evolved Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Plague Inc Evolved
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany