Menu

Plague Inc Evolved Spolszczenie Pobierz PC

Plague Inc Evolved Spolszczenie

Inna gra strategiczna, będąca swoistą symulację pandemii zabójczego wirusa. Praca posiada rozbudowany port popularnej aplikacji z akcesoriów przenośnych, oraz wewnątrz jej zaistnieje odpowiada niezależne brytyjskie studio Ndemic Creations. Swym zleceniem w atrakcji jest skonstruowanie śmiercionośnego wirusa i przygotowanie metod rozprzestrzenienia go na pełen glob. Plague Inc Evolved Spolszczenie pobierz

Spolszczenie Plague Inc Evolved

Swoje dzieła spotkają się dokładnie z prędkością służb, próbujących uniemożliwić nam rozwój zarazy. A musimy iść prosto oraz głęboko, kładąc na dzisiaj wszystkie systemy obronne, przygotowywane przez ludzkość. W sądzie do aparatu, znacznie poprawiono oprawę graficzną, działając takie składniki, jak bajki pokazujące zmagania gości z epidemią czy skany ludzkiego ciała, obrazujące mutacje robione przez wirusa. Wprowadzono i możliwość gry wieloosobowej, gdzie w zwyczaju kooperacji próbujemy rozwinąć pandemię wspólnymi siłami, a w systemie rywalizacji ścigamy się o aktualne, kto pierwszy zniszczy ludzką populację.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Plague Inc Evolved Spolszczenie chomikuj (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage