Menu

Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie.  Romance of the Three Kingdoms XIII to wydana na pecety strategia turowa. Gracz wciela się w dowódcę, który próbuje zjednoczyć całe antyczne Chiny pod swoim sztandarem. W tym celu rozwija ekonomicznie swoje tereny, szkoli armię i prowadzi wojny.
spolszczenie do Romance of the Three Kingdoms 13

Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie

Trzynasta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu turowych gier strategicznych z składnikami RPG, rozwijanego nieprzerwanie już z trzech dekad przez japońskie studio Koei. Akcja gry skazana stanowi w II wieku p.n.e. w Chinach – za okresów prowadzenia dynastii Han i stającej po niej epoki Trzech Królestw. Fabuła łączy oraz fakty ważne z zagadnieniami wziętymi z XIV-wiecznej powieści Dzieje Trzech Królestw, dzięki czemu świat gry osiąga się do świętych stanowisk a skóry, oferując również fikcyjną warstwę fabularną. W muzyce Romance of the Three Kingdoms XIII naszym pierwszym ćwiczeniem jest dobre wykonywanie postępowań wojennych, poprzez przyjmowanie także uprawianie jednostek, kształtowanie im towarze i bliskie dowodzenie armią w trakcie kolejnych okazji. Rozbudowany pod względem taktycznym, turowy sposób walki uzupełnia konieczność pytania o zaplecze oraz wyposażenie naszej armii, i ponadto prowadzenia kontaktów delikatnych oraz panowania zdobytymi miastami.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Romance of the Three Kingdoms 13.

Screeny aplikacji Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie

Romance of the Three Kingdoms 13 spolszczenie

Romance of the Three Kingdoms 13 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Romance of the Three Kingdoms 13
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage