Menu

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie

Przedstawiamy Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie. Klasyczna turowa strategia oparta na formule serii Civilization. Gracze wcielają się w przywódcę misji kolonizacyjnej na obcej planecie. Ich zdaniem jest stworzenie sprawnego i funkcjonującego społeczeństwa. W trakcie rozgrywki wybierzmy jedną z kilku dróg do zwycięstwa oraz będziemy opracowywać futurystyczne technologie, równocześnie walcząc z innymi frakcjami kolonistów, które próbują zdominować nowy świat.
spolszczenie do Sid Meier's Civilization Beyond Earth

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth to procedura turowa, stanowiąca dodatkową odsłonę serii Civilization. Produkcją tytułu podporządkowało się przyznawane przez Sida Meiera studio Firaxis Games. Akcja gry porusza się na stref odległej planety, i działaniem gracza jest utworzenie w owym pomieszczeniu samowystarczalnej kolonii. Mechanika gry nie odbiega znacząco z modeli określonych przez Sid Meier’s Civilization V. Gra polega szczególnie na panowaniu surowcami, wymyślaniu nowoczesnych metodzie oraz długotrwałej rozbudowie osady. Zadanie utrudniają konkurencyjne nacje, które jeszcze próbują przejąć władzę nad ziemią. Poza opcją wojny z internetową sztuczną inteligencją Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth świadczy i system wieloosobowy dany dla maksymalnie ośmiu graczy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Sid Meier’s Civilization Beyond Earth

Oto wyniki skanowania Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie

Sid Meier's Civilization Beyond Earth spolszczenie

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Sid Meier’s Civilization Beyond Earth
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany