Menu

Sorcerer King Spolszczenie

Przedstawiamy Sorcerer King Spolszczenie. To osadzona w realiach fantasy turowa gra strategiczna typu 4X, będąca dziełem studia Stardock Systems. Wcielamy się w bohatera rządzącego jednym z kilku zrujnowanych państewek i stajemy do nierównej walki z tytułowym Królem Czarodziejem, który dąży do zniszczenia całego świata. Aby go powstrzymać, rekrutujemy armie, budujemy miasta, prowadzimy eksplorację i ekspansję, tworzymy sojusze, zbieramy magiczne przedmioty itd.
spolszczenie do Sorcerer King

Sorcerer King Spolszczenie

Oprawiona w warunkach fantasy strategia 4X autorstwa studia Stardock Systems (seria Galactic Civilizations). Akcja gry niszczy się w dzielnicy, jaka pozostała niemal całkowicie opanowana przez tytułowego Króla Czarodzieja. Na jezdni złoczyńcy staje wąska część państewek, starająca się przywrócić dawny ład, podczas jak jeden Pracodawca poszukuje magicznych kryształów, będących środkiem do całkowitego zniszczenia krainy. Do możliwości graczy oddano sześciu bohaterów, spośród jakich wszystek ma własnymi walutami, odrębnym drzewkiem rozwoju również własną książką zaklęć. Walka nie odstaje od uznanych schematów gatunku, i celem wykonywających jest eksploracja świata a pisanie różnych zadań, gromadzenie środków oraz podtrzymywanie miast, kwalifikacja oraz układanie armii, toczenie konfrontacji z uczestnikami i korzystanie kontaktów dyplomatycznych spośród tamtymi regionami. Sposobem do efektu jest trafna zgodność z sojusznikami, i wszystkie opanowane przez hegemona państewko znacznie zmniejsza swoje nadzieje na pokonanie.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Sorcerer King Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Sorcerer King Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Sorcerer King
Oto wyniki skanowania Sorcerer King Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Sorcerer King Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Sorcerer King Spolszczenie

Sorcerer King spolszczenie pobierz

Sorcerer King Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Sorcerer King
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage