Menu

StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie

Przedstawiamy StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie. To stworzona przez firmę Blizzard Entertainment gra z gatunku strategii czasu rzeczywistego (RTS), stanowiąca finalną odsłonę kosmicznej trylogii StarCraft II. Przedstawia ona losy tajemniczej rasy Protossów i w odróżnieniu od pozostałych części sagi kładzie większy nacisk na dyplomatyczne wątki przedstawionego konfliktu.
spolszczenie do StarCraft 2 Legacy of the Void

StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie

Trzecia edycja trylogii StarCraft II, będącej kontynuację bestsellerowego kosmicznego RTS-a firmy Blizzard. Ostatni przypadek trzyczęściowej kampanii fabularnej gry dedykowany stanowi głęboko romantycznej krwi w uniwersum StarCrafta – Protossom. W StarCraft II: Legacy of the Void zabieramy się w lidera tej mocnej technologicznie frakcji, która była ogromną zmianę w zestawieniu do wczesnej wersji walki z 1998 roku. Armia Protossów broniła się wielu dużo ruchliwa, i mieszkańcy tej kategorie stawali się bardzo bliżsi oraz wzięli zdolność teleportacji. W przeciwieństwie do dwóch dodatkowych części, których kampanie przechowywały się na wyprawie – stronę poświęcona Protossom kładzie szczególny wpływ na dyplomację, rozwiązywanie wewnętrznych konfliktów i poszukiwanie kompromisów. Atmosfera który minął od premiery poprzedniego epizodu, wykorzystano oczywiście również na podrasowanie oprawy plastycznej oraz zrealizowanie szeregu pomniejszych ułatwień w technice rozgrywki.
Jeśli jeszcze nie posiadasz StarCraft II Legacy of the Void Pobierz z tej strony.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry StarCraft 2 Legacy of the Void

Oto wyniki skanowania StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie
StarCraft 2 Legacy of the Void spolszczenie

StarCraft 2 Legacy of the Void Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: StarCraft 2 Legacy of the Void
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany