Menu

StarDrive 2 Spolszczenie

Przedstawiamy StarDrive 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy StarDrive 2. Sequel strategii kosmicznej ze studia Zero Sum Games, inspirowanej klasycznymi grami strategicznymi typu 4X. Stając po raz kolejny na czele swojej rasy mamy za zadanie stworzyć prawdziwe gwiezdne imperium, bazując na czterech filarach gatunku: eksploracji, ekspansji, eksploatacji i eksterminacji.
spolszczenie do StarDrive 2

StarDrive 2 Spolszczenie


Kontynuacja rozbudowanej kosmicznej strategii sporządzonej w 2013 roku przez własne studio Zero Sum Games. Urząd jest uzupełnienie koncepcji ujętych w wzorze i budujących na kształtowanym z paru lat gwiezdnym uniwersum. Rozgrywka łączy klasyczny styl turowy z okazjami prowadzonymi w toku teraźniejszym. Celem rozrywki jest przeprowadzić swą kategorię przez nieodkrytą galaktykę natomiast zbyt usługą czterech filarów gatunku 4X utworzyć potężne kosmiczne imperium. W muzyce spotkamy całą rzeszę innych ras, posiadających zaawansowanymi metodami, zaś środkiem do zysku będzie profesjonalne prowadzenie dyplomacji oraz skupianie związków. Naturalnie nie obędzie się także bez rywalizacje z złymi frakcjami czy gwiezdnymi piratami, dlatego równie istotną kwestią będzie wzrost mebla oraz wyposażenia również uzyskiwanie spośród pomocy typów, którzy zdobędą kontrolę nad swymi przyszłymi dobrami czy powstaną na czele floty. Rozrywkę w stylu jednoosobowym uzupełnia tryb areny, w jakim potrafimy prowadzić szybkie walki z automatyczną AI.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać StarDrive 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć StarDrive 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry StarDrive 2
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz StarDrive 2 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji StarDrive 2 Spolszczenie

StarDrive 2 Spolszczenie pobierz

StarDrive 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: StarDrive 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany