Menu

Sunless Sea Spolszczenie

Przedstawiamy Sunless Sea Spolszczenie. To opracowana przez zespół Failbetter Games hybryda gatunków strategii i RPG, w której wcielamy się w kapitana statku parowego eksplorującego podziemny ocean zamieszkiwany zarówno przez ludzi, jak i przez fantastyczne potwory.
spolszczenie do Sunless Sea

Sunless Sea Spolszczenie

Wypracowana przez własne studio Failbetter Games gra strategiczna z segmentami RPG, wbita w mowie cyberpunk. Akcja tytułu dostarcza nas do pięknej wersji wiktoriańskiej Anglii, gdzie jako kapitan statku parowego rozpoczynamy pracę zbadania odmętów oceanu. Rozgrywka pozwoli na całkowitą sprawność eksploracji losowo generowanych głębin, stwarzając szereg sposobności do kampanii z piratami i różnorodnymi morskimi potworami. Bitwy przesyłane są w momencie teraźniejszym, i podstawowy aspekt taktyczny jest światło – i nieco jego uszkodzenie. Podczas imprezy gromadzimy i oszczędności i poruszamy kontakty dyplomatyczne, i powodzenie każdej wyprawy chce z takich elementów, jak urządzenie statku i forma załogi, w sklep której odwiedzają strony będące naszą treść oraz osoba. Fabuła gry stwarza sposobność do kontynuowania trudnych dobrych wyborów, jakie w równym stanie wpływają świat kreacje także powodują na polskie kontakty z pracownikami oraz napotykanymi frakcjami.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Sunless Sea Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Sunless Sea Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Sunless Sea

Oto wyniki skanowania Sunless Sea Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Sunless Sea Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Sunless Sea Spolszczenie

Sunless Sea spolszczenie pobierz

Sunless Sea Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Sunless Sea
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Marcin napisał(a):

    wielkie dzieki za spolszczenie, dziala bez zarzutu

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany