Menu

Tharsis Spolszczenie

Przedstawiamy Tharsis Spolszczenie. Tharsis to opracowana z myślą o pecetach kosmiczna strategia, która symuluje trapioną niezliczonymi problemami wyprawę astronautów na Marsa. Rozgrywka toczy się w systemie turowym i jest w dużym stopniu losowa, a zadaniem gracza jest głównie kontrolowanie załogi i gospodarowanie ubywającymi surowcami.
spolszczenie do Tharsis

Tharsis Spolszczenie

Wbita w danych science fiction turowa gra strategiczna autorstwa studia Choice Provisions. Fabuła Tharsis traktuje o wczesnej załogowej akcji na Marsa, jakiej planem jest zlokalizowanie sposobu dla pozostającej na stronie zagłady cywilizacji. Parę dni po starcie statek ulega uszkodzeniu, oraz pozycja na poziomie zmniejsza się z jakąkolwiek sekundą. Na domiar złego, z Marsa zbierany jest wyraz świadczący na bieżące, że astronauci mogą doskonale nie stanowić kluczowymi typami przesłanymi na ostatnią ziemię. Akcja gry prowadzi się na monitorze ukazującym trójwymiarowy model statku, mieszanego spośród moc składników o dalekim przeznaczeniu. Zadaniem czteroosobowej grupy jest pewne radzenie sobie z losowo generowanymi problemami, takimi jako dodatkowe usterki techniczne, deszcze meteorytów itp. Dodatkowe ograniczenie jest i konieczność odpowiedniego gospodarowania posiadanymi środkami także fakt, iż wszelkie doświadczenia na poziomie wchodzą na psychikę także prowadzenie astronautów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Tharsis Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Tharsis Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Tharsis.

Screeny aplikacji Tharsis Spolszczenie
Tharsis spolszczenie

Tharsis Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Tharsis
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage