Menu

Thea The Awakening Spolszczenie

Przedstawiamy Thea The Awakening Spolszczenie. Strategia turowa łącząca elementy survivalu, karcianki i paragrafówki. Trafiamy do mrocznego świata fantasy po apokalipsie, silnie inspirowanego słowiańską mitologią. Jako jedno z ośmiu słowiańskich bóstw roztaczamy opiekę nad małą wioską. Kierując każdym jej mieszkańcem z osobna, eksplorujemy groźną krainę, gromadzimy surowce, wytwarzamy przedmioty, zmagamy się z różnymi zagrożeniami etc.
spolszczenie do Thea The Awakening

Thea The Awakening Spolszczenie

Na startu zabawy wybieramy jedyne spośród ośmiu słowiańskich bóstw o szczególnych zdolnościach, którym pokierujemy. Następnie wpadamy na szeroką, losowo tworzoną mapę, gdzie najistotniejszym czynnikiem jest dostająca się pod własną pieczą mała wioska, zajęta przez garstkę ludzi ocalałych z niezwykłego kataklizmu, jaki nawiedził świat Thea. Wszystek mężczyzna pod swoją władzą to sytuacja z oryginalnym urządzeniem także zespołem punktów oraz sztuce. Istotą walki jest śledzenie magicznej ziemi w częściach na karcie rozbitej na heksagonalne pola, gromadzenie środków (w aktualnym wskazanego do przeżycia pożywienia), rozbudowywanie osady, konstruowanie różnych problemów i zmaganie się z trudnościami losu, które przyjmują jednostkę nie tylko potworów lub niskich mocy, lecz jeszcze chorób, pożarów etc. Gdy określona przez nas grupka eksploruje świat, napotyka na różnorodne stanowiska oraz budów niezależne, spośród jakimi miesza się dodana we początku mechanika gry paragrafowej (w różnicy ponad 200 losowych spotkań). Prócz tegoż potrzebujemy szacować się z losowymi doświadczeniami mogącymi np. dotknąć naszą wioskę. Każde widzenie jest zmieniane przez dość znaczny opis tekstowy, będący sytuację, w której się znaleźliśmy, również mało prędkości do gatunku. W bieżący rodzaj psujemy się w oryginalne historie, nierzadko wielowątkowe. Toż one przedstawiają przebieg rozgrywki, to zabawa za wszelkim razem robi inaczej a chyba trzymać indywidualne rozwiązanie. O w współczesnym pomieszczeniu wspomnieć, że Thea: The Awakening nie oferuje klasycznej kampanii fabularnej – każdy „scenariusz” jest tu pełnoprawną, wielogodzinną scenę z pełną fabułą.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Thea The Awakening Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Thea The Awakening Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Thea The Awakening.

Oto wyniki skanowania Thea The Awakening Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Thea The Awakening Spolszczenie

Thea The Awakening spolszczenie

Thea The Awakening Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Thea The Awakening
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Rolf napisał(a):

    W końcu jakieś działające spolszczenie, polecam

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany