Menu

This is the Police Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was This is the Police Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy This is the Police. This is the Police Oryginalna gra strategiczna z punktami przygodowymi, stworzona przez pewne studio Weappy we pomocy z grupą Team 17 Software. Podczas gry zajmujemy się w wyjeżdżającego na emeryturę szefa policji, który zamiast pilnować jasna i układzie, postanawia wykorzystać nasz autorytet i posiadane wpływy do kupienia fortuny.
spolszczenie do This is the Police

This is the Police Spolszczenie

W obecnym projektu nasz bohater wykorzystuje lokalnych przedstawicieli przestępczego półświatka, dbając również o toż, by jego postępowania nie poszłyśmy na jaw. Gra w This is the Police męczy się na dwóch stronach: fabularnej i strategicznej. W liczby spośród nich chodzimy stany naszego protagonisty i podnosimy więzi z podstawowymi sytuacjami w atrakcji. W przeciwnej myślimy i spełniamy kolejnych przestępstw i w znaczący forma dowodzimy oddziałami policji, czyniącymi im uniknąć. Jednocześnie musimy dobrze zarządzać zdobytymi nielegalnie pieniędzmi, część środków „czyszcząc” na polskie potrzeby, i stronę inwestując np. w zmienienia oddziałów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać This is the Police Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć This is the Police Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry This is the Police

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz This is the Police Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji This is the Police Spolszczenie

This is the Police spolszczenie

This is the Police Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany