Menu

Total War Attila Spolszczenie

Przedstawiamy Total War Attila Spolszczenie. To epicka strategia, której akcja rozgrywa się w schyłkowym okresie istnienia Imperium Rzymskiego. Zabawa dzieli się na turowe zarządzanie mocarstwem i rozgrywane w czasie rzeczywistym bitwy. Gra jest znacznie trudniejsza niż poprzednie odsłony i wymaga nie tylko walki z hordami barbarzyńców, ale również radzenia sobie z klęskami głodu, buntami ludności oraz zarazami.
spolszczenie do Total War Attila

Total War Attila Spolszczenie

Nowy punkt epickiej serii strategicznej Total War, zaczętej oraz wyciąganej przez studio Creative Assembly. Po paru sequelach (jak Medieval, Shogun czy Rome) autorzy postanowili skoncentrować się na całkiem odmiennym bohaterze i należnym mu stanie historycznym. Akcja gry wylewa się na zwrocie IV i V wieku n.e., i my chodzimy losy chylącego się ku upadkowi Imperia Rzymskiego, pochłoniętego grą z dzikimi plemionami Hunów i Wizygotów. Podczas uroczystości kontrolujemy osłabioną licznymi potyczkami armię rzymską, co przewraca się na wysoce większy stopień trudności, będący wyzwanie nawet dla weteranów cyklu. Wyświetla w rozwiązanie realistyczny odtwarza szereg militarnych, ogólnych oraz duchowych aspektów tychże okresów. Zmagamy się m.in. z słabościami a zarazami i wymianami klimatycznymi, wpadającymi na działanie pola oraz ziemie. Autorzy usprawnili interfejs użytkownika, i dzięki kolejnemu ulepszonemu silnikowi, znacznej poprawie uległa też oprawa graficzna gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Total War Attila Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Total War Attila Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Total War Attila

Screeny aplikacji Total War Attila Spolszczenie

Total War Attila spolszczenie pobierz

Total War Attila Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Total War Attila
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany