Menu

Total War Battles Kingdom Spolszczenie

Przedstawiamy Total War Battles Kingdom Spolszczenie. Kolejna odsłona pobocznej względem Total War sub-serii strategicznej, dedykowanej użytkownikom PC oraz urządzeń przenośnych. Tym razem akcja przenosi nas do X wieku, gdzie jako władca swojego państwa musimy dbać o jego dobrobyt i rozwój, podbijając nowe tereny i tocząc bitwy z przeciwnikami. W odróżnieniu od pierwowzoru, gra koncentruje się całkowicie na aspekcie sieciowym i pojedynkach żywych graczy.
spolszczenie do Total War Battles Kingdom

Total War Battles Kingdom Spolszczenie

Kolejna edycja spin-offowej podserii cyklu Total War, stworzonej zwłaszcza z badają o graczach mobilnych. Za powstanie obu tytułów odpowiada osobny zespół deweloperów, wydzielony w konstrukcjach studia Creative Assembly. W poznaniu od modelu, gra przechowuje się zawsze w pełnie na wyglądzie sieciowym i pojedynkach prowadzonych przez ludzkich graczy. Akcja czeka nas do X wieku n.e., gdzie, uzależniając się we władcę niewielkiego państewka, musimy zadbać o jego przebieg i zabezpieczenie. Celem gry jest zajmowanie okolicznych gleb i przerabianie ich w żyzne, produktywne tereny. Warstwa strategiczna gry została dokładnie rozbudowana, no dlatego oprócz tradycyjnego wznoszenia budynków, pozyskiwania środków i modernizacje armii, potrafimy skorzystać dyplomację, szpiegów, i jeszcze podejścia i zdrady – zarówno wobec sprzymierzeńców, kiedy również przeciwników. W zderzeniu z poprzedniczką, pod względem oprawy również rodzaju prezentacji bitew, gra zdecydowanie dużo pasuje pełnoprawne odsłony cyklu Total War.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Total War Battles Kingdom Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Total War Battles Kingdom Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Total War Battles Kingdom.

Oto wyniki skanowania Total War Battles Kingdom Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Total War Battles Kingdom Spolszczenie
Total War Battles Kingdom spolszczenie

Total War Battles Kingdom Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Total War Battles Kingdom
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany