Menu

Total War Rome 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Total War Rome 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Total War Rome 2. Strategia należąca do jednej z najpopularniejszych serii. W tej części wracamy do Rzymu, aby jeszcze raz walczyć o władzę i dominację w regionie. Rozgrywka łączy turową kampanię z widowiskowymi, dynamicznymi bitwami, w których biorą udział dziesiątki tysięcy jednostek.
spolszczenie do Total War Rome 2

Total War Rome 2 Spolszczenie

Widowiskowa gra strategiczna, stworzona przez brytyjskie studio deweloperskie Creative Assembly. Total War: Rome II pozwala graczom zdobyć się w ziemie przywódców małżeństw z poziomu starożytnego Rzymu i powstać do wojny o radę i miejsca. Wzorem wcześniejszych zabaw z kolei Total War (np. Total War: Shogun 2 oraz Empire: Total War) rozgrywka łączy elementy strategii turowej a terminu teraźniejszego (RTS). Do zagadnień graczy należy prowadzenie małżeństwem oraz podległymi prowincjami, i więcej zapewnianie armiami. Atutem walki są spektakularne wyprawy z związkiem tysięcy osób. Twórcy Total War: Rome II dołożyli dbań o stanowisko historycznych realiów związanych m.in. z grupami wojskowymi, ich wyposażeniem oraz formą walki. Doskonałej klasy oprawa wizualna w walce jest funkcją zmodyfikowanego silnika Warscape Engine.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Total War Rome 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Total War Rome 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Total War Rome 2

Screeny aplikacji Total War Rome 2 Spolszczenie

Total War Rome 2 spolszczenie

Total War Rome 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Total War Rome 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany