Menu

TransOcean The Shipping Company Spolszczenie

Przedstawiamy TransOcean The Shipping Company Spolszczenie. Gra strategiczna, w której prowadzimy przedsiębiorstwo zajmujące się transportem towarów drogą morską. Produkcja charakteryzuje się rozbudowanymi opcjami zarządzania firmą i pozwala na podgląd wszystkich procesów zachodzących w portach podczas rozładunku i wymiany przesyłek.
spolszczenie do TransOcean The Shipping Company

TransOcean The Shipping Company Spolszczenie

Dana przez określoną z symulatorów niemiecką firmę Astragon Software gra ekonomiczna, w jakiej zabieramy się w wagę właściciela morskiej firmy przewozowej. Naszym ostatecznym przedmiotem jest wzrost zakładanej pracy poprzez tworzenie jeszcze mocno dochodowych kontraktów, budzących się często do przesyłania rozmaitych towarów pomiędzy 55 portami, rozsianymi po wszystkim globie. Wypracowane w współczesny nawyk pieniądze wkładamy w wzmacnianie swej małej początkowo floty. Do lokalnej sile oddano 20 drugich wariantów statków, które jeszcze możemy zmieniać i zwiększać, i i działać niezbędnych konserwacji i przeglądów. Rozgrywka wydostaje się na dwóch stronach. W fazie dobrej zarządzamy wszą branżą biznesową, na jaką pomysł obejmuje m.in. sytuacja finansowa a sprawa na giełdzie. W sferze symulacyjnej możemy dostrzegać w części naszą kasę i zarządzać wszystek proces załadunku i wyładunku towarów.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać TransOcean The Shipping Company Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć TransOcean The Shipping Company Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry TransOcean The Shipping Company

Oto wyniki skanowania TransOcean The Shipping Company Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz TransOcean The Shipping Company Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji TransOcean The Shipping Company Spolszczenie

TransOcean The Shipping Company spolszczenie

TransOcean The Shipping Company Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: TransOcean The Shipping Company
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany