Menu

Tropico 5 Spolszczenie Pobierz PC

Przedstawiamy dla Was Tropico 5 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Tropico 5. Piąta część serii gier strategiczno-ekonomicznych. Jako przywódca niewielkiego wyspiarskiego państwa, gracz musi utrzymać się przy władzy oraz dbać o jego pozycję na arenie światowej. Rozgrywka toczy się na przestrzeni XIX, XX i XXI wieku, oferując zmienne wyzwania i technologie. Tropico 5 wzbogacono o rozgrywkę wieloosobową dla czterech graczy.
spolszczenie do Tropico 5

Tropico 5 Spolszczenie

Piąta edycja popularnej metod ekonomicznej, zrobiona przez grupę deweloperską studia Haemimont Games, które płaci za jakość zacząwszy z trzeciej grupie cyklu. Produkcja stawia gracza w działalności przywódcy niewielkiej tropikalnej wyspy, jaką potrzebuje żądać z momentów kolonialnych do rzeczywistości, i nawet bliskiej przyszłości. Do znajomych celów należy tradycyjnie rozbudowa centrum również przestrzeganie o jego przemysł i oszczędność. Powinien ponadto na dziś odpowiadać na zamieniającą się sytuację, niwelując skutki klęsk żywiołowych, spełniając wymagania społeczeństwa także zarządzając szeroko zakrojone działania dyplomatyczne. Kolejna wersja gry składa ze sobą drogę przygotowania swej grupy i wyznaczanie najważniejszych miejsc państwowych członkami naszej rodziny. Po raz główny w sprawy serii udostępniono dedykowany dla czterech graczy tryb wieloosobowy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Tropico 5 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Tropico 5 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Tropico 5

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Tropico 5 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Tropico 5 Spolszczenie

Tropico 5 spolszczenie chomikuj

Tropico 5 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Tropico 5
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

5 comments

 1. Wator napisał(a):

  ooo … dobrze ze tutaj jest to spolszczenie

 2. kamil00 napisał(a):

  nareszcie cos dziala, wielkie dzieki dla calego team’u 🙂

 3. David007 napisał(a):

  uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

 4. SkayM napisał(a):

  Spolszczenie jak najbardziej ok 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage