Menu

Tropico 5 Waterborne Spolszczenie

Przedstawiamy Tropico 5 Waterborne Spolszczenie. Pierwsze duże rozszerzenie do piątej części popularnej serii strategii ekonomicznych od studia Haemimont Games. Oferuje nową kampanię oraz dodaje jednostki i budynki, które pozwalają eksploatować dotąd niedostępne obszary wodne.
spolszczenie do Tropico 5 Waterborne

Tropico 5 Waterborne Spolszczenie

Tropico 5: Waterborne wtedy pierwotne poważne rozszerzenie do piątej części kultowej serii gier strategiczno-ekonomicznych z przygotowania Haemimont Games, danej przez markę Kalyspo Games 23 maja 2014 roku. Dodatek ponownie pozwala zająć nam się w charyzmatycznego El Presidente, przywódcę maleńkiego wyspiarskiego państwa. Do częstej z ważnej grupie sztuki rywalizacji o zachowanie mocy w specjalistycznej sprawie społecznej dochodzą zwiększone ofert wykorzystywania akwenów, dotychczas zasadniczo wyniosłych w kolejności.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Tropico 5 Waterborne Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Tropico 5 Waterborne Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Tropico 5 Waterborne
Oto wyniki skanowania Tropico 5 Waterborne Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Tropico 5 Waterborne Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Tropico 5 Waterborne Spolszczenie

Tropico 5 Waterborne spolszczenie pobierz

Tropico 5 Waterborne Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Tropico 5 Waterborne
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage