Menu

Valhalla Hills Spolszczenie

Przedstawiamy Valhalla Hills Spolszczenie. Valhalla Hills to opracowana z myślą o pecetach strategia ekonomiczna, w której kierujemy małym plemieniem wikingów, próbującym stworzyć tętniącą życiem cywilizację. Zadaniem gracza jest głównie gromadzenie surowców, konstruowanie budynków oraz obrona podwładnych przed różnorodnymi zagrożeniami.
spolszczenie do Valhalla Hills

Valhalla Hills Spolszczenie

Wymyślona przez studio Funatics strategia ekonomiczna, stanowiąca idealną kontynuację ich jasnej przed laty serii Cultures. Fabuła gry mówi o stanach pewnego plemienia Wikingów, które po śmierci zastało bramy Valhalli zakończone na cztery spusty. Czynnikiem takiego poziomu dziedzinie jest spór pomiędzy Odynem oraz jego synem Leko, który koncertowo oblał test na bóstwo. Wraz z świadomościami poległych Wikingów trwa on wydalony z powrotem na Rolę, i osobą graczy jest wesprzeć mu w powrocie do Valhalli. Podczas zabawy musimy oszczędzać o zabezpieczenie swego plemienia, przestrzegać przed dzikimi stworzeniami oraz rozprowadzać im spożywanie też bogatą odzież, i elementem obowiązkowym będzie tutaj wznoszenie nowych budynków przemysłowych i zdobycie prawidłowo będącej gospodarki. Ciekawostkę jest fakt, że w walce nie jesteśmy otwartej władz nad polskimi pracownikami również pragniemy przybywać na ich zatrzymania przez tworzenie danych domów oraz wynoszenie motywacji do całkowitych rzeczy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Valhalla Hills Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Valhalla Hills Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Valhalla Hills.

Oto wyniki skanowania Valhalla Hills Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Valhalla Hills Spolszczenie

Valhalla Hills spolszczenie

Valhalla Hills Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Valhalla Hills
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage