Menu

American Truck Simulator Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was American Truck Simulator Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy American Truck Simulator. To kolejna z gier o tej tematyce stworzona przez czeskie studio SCS Software. O jakiej tematyce? Po nazwie nietrudno się domyślić, że chodzi o jazdę ciężarówką. SCS Studio zdążyło już wydać takie tytuły, jak „Euro Truck” oraz „18 Wheels od Steel,” w związku z czym z całą pewnością i z absolutnym spokojem można stwierdzić, że firma ma już w tym temacie niemałe doświadczenie. Czym charakteryzuje się najnowsza, nadchodząca wkrótce odsłona symulatora prowadzenia ciężarówek?
spolszczenie do American Truck Simulator

American Truck Simulator Spolszczenie

W grze tej siadamy za sterami amerykańskiej ciężarówki i przemierzamy Amerykę Północną pamiętając o tym, żeby skupiać się nie tylko na pięknych widokach, lecz także na dowiezieniu towaru. Twórcy dołożyli dużo starań, aby dokładnie odwzorować mapy, dzięki czemu możemy poruszać się po najważniejszych arteriach Kalifornii (kolejne stany mają być stopniowo dodawane w formie DLC). Gra od SCS Software umożliwia nam  przejście tradycyjnej ścieżki kariery kierowcy – od pracowania dla kogoś innego, do założenia własnej firmy transportowej, która zatrudnia dziesiątki ludzi. Jedną z najistotniejszych rzecz zawartych w grze jest oczywiście dostępna flota osiemnastokołowców. Modele zostały rzecz jasna odtworzone z dbałością o detale graniczącą wręcz z namaszczeniem. Co tu dużo mówić – Czesi z SCS Studio definitywnie się postarali. Znajdziemy w grze popularniejsze w rejonach Kalifornii modele ciężarówek takie, jak Kenworth czy Peterbilt oraz wiele innych. „American Truck Simulator” zdecydowanie rozpieszcza pod tym względem graczy. Ciekawą nowością w odniesieniu do części poprzedniej, czyli „Euro Truck Simulator 2”, są radiowozy patrolujące drogi, a także możliwość wybrania sobie miejsca parkingowego naczepy. Dzięki dobremu silnikowi gra ma ładną i dopracowaną oprawę graficzną i chodzi płynnie, co dodaje przyjemności do rozgrywki. To idealna propozycja dla fanów ciężarówek. Bardzo miło gra się w tę grę i dobrze spędza się czas za kółkiem. Jeżeli jesteś nią zaintrygowany, to pobierz ją wraz z crackiem z portalu chomikuj i stań się amerykańskim kierowcą.

Tutaj jest link do American Truck Simulator Pobierz.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać American Truck Simulator Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć American Truck Simulator Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry American Truck Simulator

Screeny aplikacji American Truck Simulator Spolszczenie

American Truck Simulator spolszczenie

American Truck Simulator Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: American Truck Simulator
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany