Menu

Bus Simulator 16 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Bus Simulator 16 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Bus Simulator 16. 
spolszczenie do Bus Simulator 16

Bus Simulator 16 Spolszczenie

Nowa wersja prowadzonej przez brytyjską firmę Astragon Software serii symulacyjnej, pozwalającej przyłączyć się w osobę kierowcy pojazdu komunikacji publicznej. W oddzieleniu z byłych akcji serii, za stworzenie gry odpowiada austriackie studio StillAlive, znane wcześniej za sprawą przygodowej gry akcji Son of Nor. Nowy deweloper dołożył starań, aby praca polityka nie odnosiła się lecz i całkowicie do tegoż prowadzenia pojazdem, ale możliwie jak dokładnie odzwierciedlała wszystkie zakresy pracy szofera. A podczas imprezy trudni jesteśmy póz. jeszcze za interakcję z pasażerami, sprzedaż biletów i podawanie sobie z drugimi wypadkami losowymi, jakie zdarzyć się potrafią w transporcie publicznym. W Autobus Simulator 16 prowadzi nam oraz sposób firm, którą montujemy sukcesywnie w relacji z obecnego, w który strategia wywiązujemy się z swoich celów. Z swoich postępowań zależy to zaufanie pasażerów, które tłumaczy się bezpośrednio na zarobki oraz przebieg przedsiębiorstwa.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Bus Simulator 16 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Bus Simulator 16 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Bus Simulator 16.

Oto wyniki skanowania Bus Simulator 16 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Bus Simulator 16 Spolszczenie
Bus Simulator 16 spolszczenie

Bus Simulator 16 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Bus Simulator 16
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany