Menu

Cities XXL Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Cities XXL Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Cities XXL. Cities XXL to wyprodukowana przez Focus Home Interactive strategia ekonomiczna pozwalająca na wcielenie się w burmistrza współczesnej metropolii. Gracze zajmują się zarządzaniem i rozbudową miasta, dbaniem o zaspokajanie potrzeb mieszkańców oraz gospodarowaniem budżetem aglomeracji.
spolszczenie do Cities XXL

Cities XXL Spolszczenie

Pełnoprawna kontynuacja popularnej form ekonomicznej Cities XL, która zaprezentowała się pierwotnie w 2009 roku także w nowych latach doczekała się dwóch ulepszonych edycji. Tytuł przedstawił się za sprawą francuskiej firmy Focus Home Interactive, która dostała prosta do firmy po upadku pierwotnego wydawcy, Monte Cristo. Ogólne założenia atrakcje nie zamieniły się: podczas uroczystości zabieramy się w burmistrza wirtualnego miasta, jakiego zleceniem jest zadbać o postęp oraz zgodne działanie metropolii. Wznosząc nowe bloki mieszkalne, gospodarcze oraz fizyczne i punkty użyteczności publicznej, musimy ciągle zabiegać o styl zadowolenia mieszkańców, i również miejski budżet, zasilany często z podatków. Kolejna wersja serii wprowadza całą rzeszę nowoczesnych domów i poprawia wachlarz możliwości zarządzania centrum. Dzięki kolejnemu silnikowi rozgrywka przesuwa się na dobrze silniejszą siłę, a z atrakcje zniknęły ograniczenia dotyczące zakresów oraz różnorodności metropolii.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Cities XXL Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Cities XXL Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Cities XXL

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cities XXL Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Cities XXL Spolszczenie

Cities XXL spolszczenie pobierz

Cities XXL Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Cities XXL
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany