Menu

Constructor HD Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Constructor HD Spolszczenie. W 1997 na PC, a w 1998 na Playstation została wypuszczona pewna gra. Była to trudna gra, która zaczęła żyć własnym życiem dzięki oddanej fanbazie, której podobały się poczucie humoru, stawiane im wyzwanie, a przede wszystkim grywalność. Tą grą był „Constructor”, stworzony i wydany przez System 3, który był jedną z pierwszych gier, jakie z powodzeniem przeskoczyły z PC na konsolę w segmencie gier strategicznych. Cel gry był prosty. Budowanie domów, zdobywanie najemców, współzawodniczenie z innymi graczami (cpu lub realnymi, przez LAN) w zbudowaniu więcej i zyskaniu kontroli, podczas gdy najemcy stają się coraz bardziej niesforni i narzekający.

spolszczenie do Constructor HD

Constructor HD Spolszczenie

Gra miała aurę nieco krętackich lat 60 cockney i można się było poczuć jak w jednym z filmów Guya Ritchiego. Problem z grą był tego typu, że była ona niesłychanie wręcz trudna. Trzeba było niesamowitego oddania ze strony gracza, aby chociażby podjąć próbę utrzymania kontroli nad zbirami, budowniczymi, najemcami i opozycją, podczas gdy wszystko wokół waliło się i paliło. Oczywiście gracze kochali ją i spijali z niej wszystko jak kot mleko. Ale nie jest już 1997. Jest prawie dwadzieścia lat później. Gra, choć wydana ponownie parę lat wcześniej na PSN, zdecydowanie się postarzała. Wieść gminna niesie, że w kwietniu 2016 roku powróci ona raz jeszcze – w zupełnie nowej odsłonie, noszącej tytuł „Constructor HD”. Założenie gry będzie dokładnie takie samo, chociaż będzie ona w pełni korzystać ze zdobyczy najnowszych technologii, jeżeli chodzi o rozwijanie gier komputerowych (i gier na konsole). Będzie zawierać takie same karykatury londyńskich stereotypów, będzie miała tak samo fajne animacje i nietuzinkowe rozwiązania dla stawianych w niej problemów. Zbiry nadal będą mogły przejąć budynek bądź intencjonalnie denerwować najemców. A mechanicy mogą naprawiać lub sprawiać dowolne problemy, z jakimi będą borykać się mieszkańcy domów. Będą młyny i cementownie gotowe dostarczać nam materiałów do zbudowania prawdziwego imperium. Jesteś zaintrygowany tą grą? Już niedługo pobierz ją oraz spolszczenie ze strony chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Constructor HD Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Constructor HD Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Constructor HD.

Oto wyniki skanowania Constructor HD Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Constructor HD Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Constructor HD Spolszczenie

Constructor HD spolszczenie

Constructor HD Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Constructor HD
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany