Menu

Elite Dangerous Horizons Spolszczenie

Przedstawiamy Elite Dangerous Horizons Spolszczenie. To zestaw dodatków do tytułowego kosmicznego symulatora autorstwa studia Developments. Pierwszym z dodatków jest Planetary Landings, który pozwala na swobodną, bardzo dokładną eksplorację wybranych planet bez pojawiających się ekranów ładowania.

spolszczenie do Elite Dangerous Horizons

Elite Dangerous Horizons Spolszczenie

Zmieniona i zwiększona edycja wbitego w pirackich klimatach sandboksowego RPG akcji Raven’s Cry autorstwa krakowskiego studia Reality Pump. Pod względem fabularnym stawia nie inni się jak z modelu, oraz jej bohaterem jest XVIII-wieczny pirat Christopher Raven, szukający zemsty na gościach, którzy stracili jego linię, i jemu indywidualnemu odcięli rękę. Jako że wczesna wersja gry spotkała się z głęboką falą uwagi z względu niedopracowania także silnych błędów, twórcy skoncentrowaliśmy się na zmienieniu wszystkich pierwszych czynników mechaniki, takich gdy plan rozwoju postaci, system handlu czy rodzaj wojny (na kontynencie również na czerwonemu). Razem w walce pojawiły się ostatnie elementy, takie jako ostatnie pozycje fabularne czy nieznana wcześniej umiejętność alchemii. I autorzy zatroszczyli się o kolejne cut sceny i sekwencje wideo i nagrany z druga angielski dubbing aktorski. Całość udostępniono m.in. oraz w całości darmowej aktualizacji dla wszelkich użytkowników pierwowzoru.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Elite Dangerous Horizons Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Elite Dangerous Horizons Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Elite Dangerous Horizons.

Oto wyniki skanowania Elite Dangerous Horizons Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Elite Dangerous Horizons Spolszczenie
Elite Dangerous Horizons spolszczenie

Elite Dangerous Horizons Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Elite Dangerous Horizons
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany