Menu

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You Następna część znanego symulatora samochodów ciężarowych z akcją rozgrywaną na terenie Europy, autorstwa firmy SCS Software. Wcielamy się w kierowcę pojazdu ciężarowego, a naszym zadaniem jest dostarczenie towaru do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym, optymalnym czasie. Twórcy postanowili wysłuchać wiernych fanów i wprowadzić sporą ilość poprawek w stosunku do pierwowzoru. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwolił na powiększenie mapy Europy, dodanie nowych miast i optymalizacji gry.
spolszczenie do Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie

Jest to gra komputerowa stworzona przez SCS Software. Premiera gry odbyła się 19 października 2012 roku, a dzięki „PC Gamer” otrzymała nagrodę symulatora roku. Symulacja w tej grze polega na tym, że można założyć własną firmę. Podobnie jak w realnym życiu początki są trudne, trzeba więc zdobyć odpowiednią ilość kasy na swoją, pierwszą własną ciężarówkę, a także oficjalny start firmy. Okazuje się, będzie także konieczna rozbudowa garażu, bo przecież taka ciężarówka, to sporej wielkości samochód. W Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie dość dużą frajdę sprawia właśnie to, że użytkownik może samodzielnie poczuć się, jakby sam prowadził taką ciężarówkę, ma obowiązek sprawdzać trasę dojazdu, ale także przewozić określone ładunki z miejsca na miejsce. Co ciekawe dzięki polskim użytkownikom stworzona została sieciowa wersja, a raczej taka specjalna modyfikacja do tej wersji, aby możliwe było granie wraz z innymi użytkownikami. Dzięki tej grze można odwiedzić dość sporo krajów, takich jak Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, Francja i wiele innych.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Euro Truck Simulator 2

Oto wyniki skanowania Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie chomikuj

Spolszczenie Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 spolszczenie

Sequel bawiącego się sporą dostępnością symulatora jazdy ciężarówkami. Również jak wzór z 2008 roku, atrakcję przygotowało czeskie studio SCS Software. Euro Truck Simulator 2 pozwala przyłączyć się w działalność kierowcy ciężarówki a równocześnie właściciela marki przewozowej. Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie Gra liczy na dostarczaniu ładunków pomiędzy innymi stronami. Mapa gry ma obszar całej Europy, przy czym w grup terenów uważa się co kilka kilka miast, jakie ważna odwiedzić. Pieniądze, osiągane dzięki terminowemu wykonywaniu poleceń, pozwolą na kup kolejnych rodzajów ciężarówek lub zmianę obecnie posiadanych samochodów. Euro Truck Simulator 2 odróżnia się dekoracyjną oprawą wizualną i praktycznym modelem jazdy, przestrzegającym nie tylko pewne kryterium fizyki, jednak jednocześnie najliczniejsze sytuacje drogowe. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy.

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Euro Truck Simulator 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. zheniek napisał(a):

  Spolszczenie pierwsza klasa, polecam dla kazdego kto ma problem ze zrozumieniem jakichs kwestii

 2. nestor napisał(a):

  sciagnalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

 3. rysio napisał(a):

  przyda sie, thx

 4. Olencja napisał(a):

  no jest ok

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany